Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

K objednávce nad 2500 KČ DOPRAVA ZDARMA

Liposomální kurkumin 250ml

Lipolife je nová třída biologicky dostupných doplňků stravy, jejichž technologie výroby mikročástic zajišťuje mnohem vyšší absopci. Kurkumin přispívá k normálnímu trávení a činnosti jater.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

22 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-690

Lipolife

1 465,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Obsah: 250ml

Tento liposomální kurkumin obsahuje 170mg kurkuminu C3 (95% kurcuminoidů) na dávku 5ml.

Povolená zdravotní tvrzení pro Kurkumin dle platných nařízení EU: 

Normální činnost kardiovaskulárního systému
Antioxidant
Normální stav kloubů a kostí
Normální činnost jater - jaterní lipidy
Normální činnost nervové soustavy
Normální funkce dýchacího systému
Normální stav pokožky
Normální stav kloubů
Působí protizánětlivě
Kontrola zánětlivých reakcí

Proč liposomální vitamíny? Liposomy jsou odvozeny z řeckého názvu "lipos" tuky a "soma", což znamená tělo. Jedná se o malou mikročástici, která je obalena tukovou vrstvou (přírodními fosfolipidy), která obsahuje daný vitamín či minerál. Tento tukový obal napomáhá jednak chránit danou mikroživinu před kyselým prostředím v žaludku, tak lepší vstřebatelnosti daného vitamínu či minerálu přímo do buněk. Dodává tedy konkrétní živiny na intracelulární úrovni a to: endocytózou, fúzí, lipidovou výměnou a adsorpcí.

Lipolife je nová třída biologicky dostupných doplňků stravy jejichž technologie výroby mikročástic zajišťuje mnohem vyšší absopci. 

Lipolife® představuje nejlepší liposomální technologii a je jednou z mála značek liposomálních doplňků, které prokazují výrazně vyšší absorpci  než standardní perorální doplňky vitamínu C. Další kvalitou této značky je, že se zavázala ke klinickému testování svých produktů tak, aby mohla prokázat jejich účinnost.  

Složení: Kurkumin (komplex C3)

Další ingredience: fosfatidylcholin získaný z organického, slunečnicového lecitinu bez GMO, voda, vitamín E (antioxidant), sorbát draselný (konzervační látka), zbytková množství ethanolu a glycerolu.

Dávkování: Před použitím protřepejte. 1 čajová lžička (5 ml) nebo více denně podle doporučení vašeho terapeuta. Lze ředit vodou nebo džusem.

Neobsahuje lepek, cukr, mléčnou bílkovinu, laktózu, sóju, kukuřici. Jedná se o veganský doplněk stravy.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty