Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

K objednávce nad 2500 KČ DOPRAVA ZDARMA

Populární příspěvky

WoldoHealth: „Vyrábíme produkty, které jsou plně využitelné, ve které věříme a dávají nám smysl.“

WoldoHealth: „Vyrábíme produkty, které jsou plně využitelné, ve které věříme a dávají nám smysl.“

Kategorie: Různé

Zdraví, krása, čistota

Tři klíčové pilíře v životě každého z nás, tři klíčové pilíře značky WoldoHealth. Hýčkejte si své zdraví, zvýrazněte svoji krásu, pečujte o čistou domácnost šetrnými prostředky. Produkty prověřené německým trhem, jejichž účinky a kompatibilita jsou denně zkoumány, ovládly celoevropský trh a zařadily se tak mezi elitu ve svém segmentu. 

Základem jsou kvalitní a čisté ingredience z nejrůznějších koutů světa

Kvalitu a sílu obranyschopnosti získávané za života ovlivňuje řada faktorů, například hodnota spánku, psychická pohoda, či nepohoda, ale i další aspekty, jako je přiměřený pohyb nebo strava. Je potřeba si uvědomit, že ani nejpestřejší jídelníček nám nedokáže v rizikovém období zajistit dostatek vitamínů a minerálů. Přední imunolog Miloš Jeseňák radí s každým nadcházejícím rizikovým obdobím pravidelně kompenzovat nedostatek některých důležitých vitamínů a minerálů formou doplňků stravy. Produkty značky WoldoHealth jsou odrazem vysoké kvality za co nejlepší ceny. Od doby založení se společnost dynamicky rozvíjí a roste i portfolio nabízeného zboží. Hledáte nejkvalitnější kolagen? Nemusíte jezdit do Argentiny, certifikovaný hovězí protein z pasoucího se skotu z Jižní Ameriky je základní složkou kolagenových produktů této značky. Chtěli byste vyzkoušet sílu hořčíku z nejčistšího přírodního zdroje na světě? Značka WoldoHealth vám tento zážitek zprostředkuje ve formě vysoce koncentrovaného tekutého hořčíkového oleje. My se dnes zaměříme na tři top produkty značky WoldoHealth, které by rozhodně neměly chybět v žádné domácnosti.

Nepřekonatelný tým Vitamín D3 a K2

I když všechny produkty této značky v sobě odráží jedinečnost použitých surovin, naším i vaším favoritem se stalo toto silné vitamínové DUO. Přestože je zdravotní přínos vitamínu D zásadní pro komplexní obranyschopnost organismu, většinu populace trápí jeho nedostatek. Tato jedinečná kombinace vitamínu D3 a vitamínu K2, který společně s MCT olejem zajišťuje jejich maximální vstřebatelnost, optimalizuje jeho hladinu, a to rovnou s dvojnásobným efektem! Jednoduše řečeno: přirozeně silné, maximálně funkční.

Každý z nás touží zastavit čas

Ženy, pozor! Je vědecky dokázáno, že od 25 let se naše vlastní tvorba kolagenu snižuje. To samé platí o kyselině hyaluronové. Všechny bychom si rády zachovaly pružnou pokožku bez vrásek co nejdéle, ale čas je neúprosný. Pevnost pokožky se snižuje, pozvolna se začínají objevovat vrásky. Zprvu nenápadně, později výrazněji. Příznivé a povzbuzující účinky kyseliny hyaluronové jsou známy, v kombinaci s certifikovaným kolagenem z Argentiny, zinkem a biotinem získáte kompletní produkt pro vaše vlasy a pokožku. Zinek navíc přispívá k udržení optimálního stavu kostí, nehtů a zraku. 

Hořčíková revoluce je tady!

Prastaré Zechsteinské moře, oblast poskytujícínejčistší přírodní zdroj hořčíku na světě. Jedním kliknutím v našem e-shopu máte možnost vyzkoušet sílu tohoto vysoce kvalitního přírodního hořčíku v nejvíce doporučovaném hořčíkovém oleji na světě –  Magnesium Oil Pure. Tento sprej, určený výhradně k vnějšímu použití, je vhodný pro všechny aktivní i pasivní sportovce. Díky obsahu magnesia přispívá ke správné činnosti a uvolnění svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pouhých 5 ml magnesiového oleje poskytne vašemu tělu 508 mg hořčíku a plně tak pokryje jeho doporučenou denní dávku. 

A takto bychom mohli pokračovat dál a dál… Jsme přesvědčeni, že produkty značky Woldohealth si najdou své příznivce i mezi vámi. Stanou se vaším průvodcem na cestě za zdravějším životním stylem, a naplní tak cíle zakladatele této značky Martina Waltera: Vždy poskytovat zákazníkům nejnovější produkty vysoké kvality za co nejlepší ceny.“  

65 Zobrazení
Líbilo se