Vážení zákazníci, zákaznická linka bude od 5. 4. do 16. 4. v omezeném provozu. Pro kontakt s námi primárně využijte e-mail: info@puravia.cz. Děkujeme. 🔥Slevy a doprava zdarma s PPL Parcelshop! Využijte naše dubnové akce. Více info zde.

Poradna

Naší odbornou poradnu Puravia vedou výhradně farmaceuti a zdravotníci s širokým přesahem, znalostmi a klinickými zkušenostmi.

Jsme vašim rádcem v prevenci i řešení zdravotních problémů. Vaše zdraví je stejně jako pro vás také pro nás na prvním místě!

Vaše dotazy prosím posílejte přes náš kontaktní formulář a odpovídat vám bude tým našich odborníků.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Tým poradny

Vaše dotazy prosím posílejte přes náš kontaktní formulář a odpovídat vám bude tým našich odborníků.

Mgr. Anna Fabiánová
Mgr. Anna Fabiánová

Anna vystudovala farmaceutickou fakultu obor farmacie. Poté dokončila program Celostní výživy v Kanadě, věnovala se studiu psychosomatiky a nadále pokračuje ve vzdělávání zabývající se funkční medicínou a výživou na institutech Chris Kresser Institute a Institutu funkční medicíny a výživy.

„Léčba“ chronických onemocnění chemickými léky, které prohlubují v těle biochemickou nerovnováhu Anně nikdy nedávala smysl, a proto začala zkoumat přirozené cesty, jak pomocí výživy a úpravy životního stylu navrátit tělu zdravou rovnováhu. Zajímá se zejména o střevní mikrobiom, zdraví střev a správnou funkci trávicího traktu.

V současné době pracuje jako terapeutka Institutu funkční medicíny a výživy, a je nepostradatelnou součástí poradny eshopu Puravia.

PharmDr.Tomáš Arndt
PharmDr.Tomáš Arndt

“Jako farmaceut jsem již během studia a potom v praxi získal vědomosti o chemických léčivech, jejich účincích, dobrých i špatných. Svoje vzdělání v tomto oboru jsem završil doktorátem z klinické farmacie, která se podrobně zabývá praktickým dopadem užívání a jejich nežádoucími účinky v léčebné praxi. Uvědomil jsem si meze a možnosti chemických léčiv a obrátil svoji pozornost i k alternativním přírodním produktům. Absolvoval jsem kurs z homeopatie, shromažďuji informace o přírodních léčivech a jejich vztahu ke klasickým léčivům. Proto bych rád v této poradně poskytoval informace a získával zkušenosti, které mi pomohou při řešení problémů dalších pacientů.”

Tomáš Arndt vám odpoví na dotazy týkající se léčivých rostlin, doplňků stravy, volně prodejných či předepsaných léků, přírodních alternativ ke klasickým chemickým lékům.

Kromě toho si můžete ověřit vhodnost či nevhodnost užívání přírodních přípravků, dávkování a možnosti přírodní léčby při těhotenství i kojení.

Mgr. Veronika Šmahová
Mgr. Veronika Šmahová

“Během let vrcholového sportu a studíi farmacie jsem pomalu dospěla k přesvědčení, že zdravý životní styl je důležitou prevencí chronických onemocnění, ke kterým je potřeba přistupovat více komplexně.”

Veronika vám odpoví na dotazy týkající se komplexní péče o zdraví a vhodnosti a užívání doplňků stravy, jejich možných interakcí a nežádoucích účinků.

Eva Hájková
Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA

Eva je zakladatelkou Puravia.cz a Institutu funkční medicíny a výživy. Vystudovala obor ochrany veřejného zdraví na lékařské fakultě OU. Již během studií praktikovala pro NHS London (National Health Service) v oblasti screeningu rakoviny děložního čípku, prsu a prostaty.

Velice brzy zjistila, že konvenční medicína není tím nejefektivnějším způsobem, jak pomoci lidem s chronickými onemocněními. Osobně si vyzkoušela mnoho výživových směrů od vegetariánství, veganství, vitariánství, po vegetariánskou formu LCHF, cukfree a přerušované půsty. Je autorkou knihy Hravě o živé stravě.

V poradně odpovídá na vaše dotazy v oblasti prevence, nemocí, životního stylu, výběru vhodných doplňků stravy a jejich dávkování.

×