Doprava u objednávek nad 2500,- CZK je v rámci ČR zcela ZDARMA!

Poradna

Naší odbornou poradnu Puravia vedou výhradně farmaceuti a zdravotníci s širokým přesahem, znalostmi a klinickými zkušenostmi.

Jsme vašim rádcem v prevenci i řešení zdravotních problémů. Vaše zdraví je stejně jako pro vás také pro nás na prvním místě!

Vaše dotazy prosím posílejte přes náš kontaktní formulář a odpovídat vám bude tým našich odborníků.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Tým poradny

Vaše dotazy prosím posílejte přes náš kontaktní formulář a odpovídat vám bude tým našich odborníků.

Mgr. Anna Fabiánová
Mgr. Anna Fabiánová

Anna vystudovala farmaceutickou fakultu obor farmacie. Poté dokončila program Celostní výživy v Kanadě, věnovala se studiu psychosomatiky a nadále pokračuje ve vzdělávání zabývající se funkční medicínou a výživou na institutech Chris Kresser Institute a Institutu funkční medicíny a výživy.

„Léčba“ chronických onemocnění chemickými léky, které prohlubují v těle biochemickou nerovnováhu Anně nikdy nedávala smysl, a proto začala zkoumat přirozené cesty, jak pomocí výživy a úpravy životního stylu navrátit tělu zdravou rovnováhu. Zajímá se zejména o střevní mikrobiom, zdraví střev a správnou funkci trávicího traktu.

V současné době pracuje jako terapeutka Institutu funkční medicíny a výživy, a je nepostradatelnou součástí poradny eshopu Puravia.

Eva Hájková
Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA

Eva je zakladatelkou Puravia.cz a Institutu funkční medicíny a výživy. Vystudovala obor ochrany veřejného zdraví na lékařské fakultě OU. Již během studií praktikovala pro NHS London (National Health Service) v oblasti screeningu rakoviny děložního čípku, prsu a prostaty.

Velice brzy zjistila, že konvenční medicína není tím nejefektivnějším způsobem, jak pomoci lidem s chronickými onemocněními. Osobně si vyzkoušela mnoho výživových směrů od vegetariánství, veganství, vitariánství, po vegetariánskou formu LCHF, cukfree a přerušované půsty. Je autorkou knihy Hravě o živé stravě.

V poradně odpovídá na vaše dotazy v oblasti prevence, nemocí, životního stylu, výběru vhodných doplňků stravy a jejich dávkování.