Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč! 🚚

Potraviny a nápoje

Věděli jste, že až 90 % serotoninu, hormonu štěstí, se produkuje ve střevech? Naši psychickou pohodu tedy doslova ovlivňuje to, co vstřebáme ze stravy. Zdravá výživa nám nejen dodává energii, ale také nezbytné živiny a podporuje fyzickou a mentální výkonnost. Spojte skvělý pocit ze zdravého stravování s chuťovým zážitkem.

Vyberte si v této kategorii slané i sladké zdravé potraviny, které vás zasytí i potěší chuťové buňky bez výčitek.

  • Máte rádi zdravé mlsání? Udělejte si zásobu RAW BIO tyčinek Lifebar z ovoce, ořechů a superfoods. Zamilujete si také naše čokolády a ořechová másla, které se vám rozplynou na jazyku.
  • Rádi křupete slané? Ochutnejte dokonalé BIO chipsy, které jsou smažené při nižších teplotách v extra panenském olivovém oleji, poté jsou důkladně vysušeny a ochuceny Solným květem.
  • Zdravé omáčky skvěle doplní pokrmy nejen při grilování. Ať už jste na straně kečupu z pravých rajčat nebo majonézy z avokáda či olivového oleje, kromě vynikající chutě si zamilujete i složení bez přídavných látek a cukru.
  • Jste milovníci kvalitní dobré kávy? Ochutnejte BIO kávu s bylinkami Cafézia. A příznivci bezkofeinové kávy si oblíbí naši speciální pampeliškovou kávu s příznivými účinky na zdraví.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 23 - 272 položek celkem
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
27 Kč
1044
Hlavní obrázek 1438
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
259 Kč
267
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
249 Kč
340
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
89 Kč
814
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
135 Kč
1292
Hlavní obrázek
35 Kč
1439
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
49 Kč
949
Nahoru
Další produkty
×