Vážení zákazníci, zákaznická linka bude od 5. 4. do 16. 4. v omezeném provozu. Pro kontakt s námi primárně využijte e-mail: info@puravia.cz. Děkujeme. 🔥Slevy a doprava zdarma s PPL Parcelshop! Využijte naše dubnové akce. Více info zde.

Děti

Jaké vitamíny děti potřebují? Vyberte to nejlepší pro silnou imunitu, klidný spánek, správné trávení, soustředění, pohodovou psychiku a celkové zdraví organismu dětí. Najdete zde doplňky stravy ve formě gumídků, bonbónů, sprejů do pusy, sirupů, prášků i kapslí. Denní dávka vitamínů bude dětem konečně chutnat!

Nejlepší vitamíny a minerály pro děti jsou takové, které neobsahují cukr, umělá sladidla, aditiva a jiné chemické přísady zatěžující organismus. Proto vybíráme s pomocí našich odborníků z oblasti funkční medicíny a farmacie 100% čisté a CLEAN LABEL doplňky stravy pro děti, které si zamilují.

Naše TIPY:

  • Balíčky Odolné dítě pro opravdu účinnou podporu imunity - MAXI nebo ZÁKLADNÍ.
  • Lahodný multivitamínový koktejl s příchutí vanilky, čokolády nebo jahody budou děti zbožňovat například jako odpolední svačinu. Dodá dětem potřebné živiny a je vyroben pouze z přírodních zdrojů.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 9 - 103 položek celkem
Nahoru
Další produkty
×