Vážení zákazníci, omlouváme se, ale ve dnech 1.6. a 2.6. nebude dostupná naše zákaznická linka. V případě potřeby nás, prosím, kontaktujte emailem a my vám odepíšeme co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Dovolená

Na co nezapomenout a jak si užít dovolenou ve zdraví a s čistou myslí? V této kategorii najdete vše pro první pomoc, která se vejde do každého zavazadla.

Jak zvládnout cestování se silnou imunitou a nenakazit se na letištích? Jak se vyhnout štípancům od hmyzu, co pomůže při Faraonově pomstě aneb když se objeví trávicí potíže, jak se chránit před sluncem a dehydratací, jak zmírnit letní alergie, a hlavně jak se hodit do pohody z pracovního režimu a užít si relax? Zabalte si s sebou pár drobností a budete připraveni na vše.

 • Opalovací krémy jsou důležité ať už jedete k moři nebo na hory. A my pro vás máme 100% přírodní s minerálními filtry, které jsme si sami vyzkoušeli. A pokud to na sluníčku přeženete, olej po opalování vám uleví.
 • Probiotika rozhodně nesmějí chybět. S nimi si pochutnáte na čemkoliv bez bublání v břiše, protože změna prostředí a stravy dělá se zažíváním divy. Probiotika udrží rovnováhu střevní mikroflóry a zabraňují přemnožení škodlivých bakterií. Konkrétně Yeastbiotic a Primal Defense si zachovají kvalitu a účinky i při vyšších teplotách. Hodit se můžou i speciální pro děti ve formě gumídků.
 • Repelenty chrání před štípanci i klíšťaty. Čisté přírodní na bázi bylinek a esenciálních olejů vám přijdou vhod kdekoliv v přírodě.
 • Oreganový olej doporučujeme každému. Je to všestranná záchrana v podobě silného antioxidantu, který vás překvapí svými účinky nejen na trávení.
 • Hydratace je zásadní ochranou před úpalem a úžehem. Podpořit ji můžeme doplněním elektrolytů a minerálů, jako je sodík, draslík, vápník a hořčík, které ztrácíme při pocení. Tyto látky jsou klíčové pro udržení rovnováhy tekutin v těle a správnou funkci svalů a nervů.
 • Alergie z pylu, trav a dalších alergenů, které dráždí dýchací cesty, nám zabraňují, abychom si přírodu užili naplno. Nechte své tělo opět v klidu nadechnout a zmírněte příznaky s Allerease nebo HistaminX.
 • Psychická pohoda je základem každé dovolené, ne jejím cílem. Užijte si relax s čistou hlavou.
  • Bachovy kapky Rescue patří mezi favority mezi rodiči. Každá dovolená je plná změn a tyto bylinné esence pomohou navodit vnitřní klid a pocit pohody během celého dne. I na vaše mazlíčky jsme mysleli, pro ty tu najdete Rescue Pets.
  • CALM Magnesium + GABA + B6 vám pomůže vypnout myšlenky a připraví vaše tělo i mysl na klidný spánek. Pomůže vám rychle usnout a ráno se probudit se spoustou energie pro další skvělý den.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 5 - 56 položek celkem
Hlavní obrázek 1447
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
1 294 Kč
313
Hlavní obrázek
136 Kč
1449
Hlavní obrázek 1445
Hlavní obrázek
210 Kč
1455
Hlavní obrázek 1450
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
595 Kč
1157
Hlavní obrázek
543 Kč
1446
Hlavní obrázek
799 Kč
1441
Nahoru
Další produkty