Vážení zákazníci, zákaznická linka bude od 5. 4. do 16. 4. v omezeném provozu. Pro kontakt s námi primárně využijte e-mail: info@puravia.cz. Děkujeme. 🔥Slevy a zvýhodněná doprava! Využijte naše dubnové akce. Více info zde.

Opalovací krémy

Víte, že vlivem slunečních paprsků pokožka stárne rychleji? To se pak projevuje na vráskách a pigmentových skvrnách. Opalovací krémy dokážou poškození kůže zmírnit, a dokonce oddálit stárnutí. Dejte si však pozor chemické filtry, které se do pokožky vstřebávají a mohou způsobovat podráždění a alergické reakce. Proto jsme zde pro vás vybrali na základě doporučení našich odborníků nejlepší opalovací krémy s minerálním filtrem, které do pokožky nepronikají a jsou bezpečné pro vás, vaše děti i životní prostředí.

Vyberte si svůj 100% přírodní opalovací krém, který vás ochrání před sluncem a udrží vaši pokožku zdravou a krásnou.

Podle SPF (ochranný faktor):

  • Opalovací krém 15 - 20 je vhodný pro lidi s tmavší pokožkou, kteří nejsou příliš citliví na slunce a kteří se neplánují dlouho vystavovat slunci.
  • Opalovací krém 30 nebo 35+ je ideální pro běžné vystavení slunečnímu záření pro ty, kdo mají tendenci k opálení a světlejší pokožku.
  • Opalovací krém 50 je určený pro intenzivní sluneční záření a pro lidi s velmi světlou pokožkou, kteří jsou náchylní k spálení.

Pro koho:

Naše tipy:

  • Chcete mít dokonalý make-up i během letních dnů, aniž byste riskovali spálení pokožky? Zvolte opalovací krém na obličej, který nemastí ani nevysušuje, krásně se roztírá a je esteticky příjemný. Nebudete se lesknout a zároveň ochráníte svou pleť proti poškození.
  • Jak urychlit opálení a mít krásně hnědou pokožku již první den na slunci? Vyzkoušejte olej pro intenzivní opálení s úžasnou vůní kakaa. Používejte ho s klasickým opalovacím krémem, protože nemá ochranný faktor.

Krémy po opalování

I když se namažete krémem s ochranným faktorem, pokožka je vlivem slunečních paprsků zatížená. Je proto důležité podpořit její regeneraci, aby nebyla suchá, zarudlá nebo vrásčitá. Po každém opalování i následující dny je nutné pokožku zklidnit a dodat jí pružnost i jemnost.

Vyberte si přírodní olej nebo krém po opalování, který intenzivně hydratuje a zamezuje vzniku vrásek.

Články

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem
Hlavní obrázek
652 Kč
1445
Hlavní obrázek
189 Kč
1449
Hlavní obrázek
598 Kč
1450
Hlavní obrázek
598 Kč
1444
Pleťový opalovací krém SPF 30, 75ml - front
Novinka CLEAN LABEL
990 Kč
2067
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
999 Kč
1158
Hlavní obrázek
CLEAN LABEL
659 Kč
1157
Hlavní obrázek
598 Kč
1446
Nahoru
Další produkty
×