Vážení zákazníci, v současné době může dojít ke zpoždění dodání vašich balíčků z důvodu nedostatečné kapacity dopravců. Děkujeme za pochopení.

Střeva

Zdravé střevo je základ celkového zdraví. Zajišťuje správné trávení, příjem a vstřebávání živin, vitamínů, minerálů a jejich následné rozvedení do buněk. Střevo je nazýváno jako náš druhý mozek. Kromě bakteriálního osídlení zvaného střevní mikroflóra se zde také nachází neurony řídící naše trávení a emoce. Proto kondice střev ovlivňuje i psychiku - ve střevě se totiž produkuje až 90 procent serotoninu, hormonu štěstí. 

Jak podpořit zdraví střev? Vybrali jsme pro vás s pomocí našich odborníků z oblasti funkční medicíny a farmacie ty nejlepší doplňky stravy na střeva. Jsou CLEAN LABEL neboli 100% čisté, bez aditiv, protispékavých látek a jiných chemií. Pečujte o svá střeva. 

  • Probiotika jsou kultury mikroskopických organismů prospěšných pro náš organismus. Pomáhají udržovat zdraví střevní mikroflóry, také při trávení a zpracování potravy a mají vliv na imunitu. 
  • Prebiotika jsou druh vlákniny, která je potravou pro živé hodné bakterie ve střevech. 
  • Synbiotika jsou probiotika a prebiotika dohromady. Působí příznivě ve vzájemné synergii na zdraví mikroflóry. 
  • Enzymy jsou látky na bázi bílkovin, které pomáhají rozkládat potravu. Jsou skvělou volbou pro všechny, kdo chce maximalizovat vstřebávání a příjem živin při trávení. 
  • Kozí kolostrum obsahuje imunoglobuliny, vitamíny, biominerály, růstové faktory a další látky. Vstřebává se právě ve střevech, kde také nejsilněji působí. 
  • Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle. Váže se na toxiny ve vašich střevech a detoxikuje tělo. 
  • Byliny a rostliny pro zdraví střev - HepaTibTriphalaOstropestřecAloe VeraKurkuma, Jilm plavý 
  • Pro děti na podporu střevního mikrobiomu a trávení - probiotika pro děti nebo kozí kolostrum. 

Náš TIP: Objevte Megacidin, extrakty 17 bylin a esenciálních olejů navíc obohacené o patentovanou směs půdních probiotik. Zaměřuje se zejména na funkci zažívacího traktu a trávení a je tradičně využíván jako fytoantibiotikum. 

Články:

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 7 - 82 položek celkem
Nahoru
Další produkty
×