akce 1+1 zdarma na vitamín d3+K2, a nejen to, každého potěšíme červnovými akcemi

Restore

  • Sdílet tuto položku

Zboží již není v prodeji


ION*Biome

popis produktu

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

RESTORE

Obsah balení: 946ml (na dva měsíce)

Složení: V 5g je 150mg Terrahydrite (stabilizovaný lignit extrakt), čištěná voda, méně než 1 % (přirozeně se vyskytující chlorid, sodík, litium, vápník, fosfor, síra, brom, draslík, železo, zinek, měd, zlato, hořčík, alanin, glycin, histidin, izoleucin, methionin, treonin, valin).

Dávkování: balení vydrží na dva měsíce. Užívá se jedna čajová lžička denně před nebo s jídlem u osob starších 2 roky, a ¼ čajové lžičky 3x denně pro děti mladší 2 let. Dávkování můžete navýšit až na 3 lžičky denně. Pro maximální účinek RESTORE užívejte přípravek nejlépe 30 minut před jídlem.

RESTORE je veganský, přirozeně bezlepkový, bezlaktózový, bez sóji, latexu, sulfitů, konzervačních látek, GMO a bez glyfosfátových zbytků. Neobsahuje alergeny.  

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: