Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Výhodné balení - ROSITA Extra panenský olej z tresčích jater 3 ks

Doplněk stravy

Využijte nabídky extra balení. Panenský olej z tresčích jater Rosita (EVCLO) se vyrábí v malých várkách z tresky obecné (Gadus morhua) udržitelně lovené v čistých norských vodách.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

8 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


Rosita real foods

3 500,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Extra panenský olej z tresčích jater

Obsah balení: 3x 150ml

Vlastnosti oleje:

 • Vyrobeno z tresky.
 • Olej získán za použití starobylých postupů.
 • Zpracováno bez použití tepla, chemikálií a mechanického tlaku. 

Tento výrobek se vyrábí v malých várkách a může být krátkodobě vyprodaný.

Extra-panenský olej z tresčích jater Rosita (EVCLO) se vyrábí v malých várkách z tresky obecné (Gadus morhua) udržitelně lovené v čistých norských vodách. Olej se extrahuje za studena a za použití výjimečné řemeslné metody. Výsledný olej je čistý a autentický, přesně takový, jaký používali naši norští předkové stovky let zpátky.

Vyrobeno podle norem pro bezpečnost potravin HACCP (Systému analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů – Hazard Analysis and Critical Control Points).

Doporučené dávkování:

 • dospělí: 1 - 2 čajové lžičky denně
 • děti od 6 měsíců: 1/2 čajové lžičky denně
 • děti od 12 měsíců: 1 čajová lžička denně

Vhodnou dávku konzultujte se svým lékařem.

Skladování:

 • Neotevřené lahvičky mohou být skladovány v mrazáku.
 • Po otevření uchovávejte v ledničce (4°C) a spotřebujte do 3 měsíců.
 • Olej uchovávaný v ledničce nebo mrazáku může zhoustnout a zakalit se. Před upotřebením lehce protřepejte.

Extra panenský olej z tresčích jater Rosita Real Foods™ (EVCLO) je zpracován tak, aby vydržel teploty, kterým je vystaven během přepravování po dobu delší než jeden měsíc. Aby se zabránilo oxidaci, lahvičky jsou promyty dusíkem a během přepravy nemusí být uloženy v chladných obalech. Poté, co olej obdržíte a než lahvičku otevřete, umístěte ji do ledničky, aby získala požadovanou teplotu 4°C.

Dlouhodobé skladování neotevřených lahviček:

 •  v ledničce při 4°C - 1 rok
 •  v mrazáku při -19°C - 3 roky

Informace pro alergiky: Obsahuje RYBY.

Doporučující informace: užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství produktu a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému.

Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání rybího tělového oleje/oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Jako dodatečnou pojistku můžete také vyzkoušet malé množství oleje na malém místě na kůži, například ve spodní části dolní končetiny.

Pokud vám kontakt s olejem způsobí alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Uchovávejte na studeném, suchém místě.

TESTOVÁNÍ:
Všechny potravinové produkty Rosita (Rosita Real Foods™) jsou testovány třetími institucemi, laboratořemi a univerzitami. Analytické testy provedly následující organizace:

 • Národní ústav pro výživu a výzkum potravin mořského původu, Norsko (National Institute of Nutrition and Seafood Research, NIFES)
 • Laboratoř pro testování potravin a farmaceutických výrobků ALS FOOD & Pharmaceutical, Velká Británie
 • Eurofins Food Testing, Lucembursko (nadnárodní společnost testující potraviny a krmiva)
 • BioDetection Systems, Nizozemí (společnost zabývající se bezpečností a kvalitou potravin, zdraví a životního prostředí)
 • Služba pro analýzu výživy při Ústavu pro akvakulturu na Univerzitě ve Stirlingu, Skotsko
 • Project no (C3937). Extra panenský olej byl také testován (15.7.2011) výrobcem u neziskové organizace ECO Marine za použití Biolaboratoře ústavu Nofima (neboli Výzkumného ústavu pro potraviny, rybolov a akvakulturu v Norsku), která se specializuje na mořské raw materiály a produkty. Projekt č. (C3937).

Povolení zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Vitamín A

Přispívá k udržení normálního stavu zraku 

Vitamín D3

Přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu´
Přispívá k normální hladině vápníku v krvi
Přispívá k udržení normálního stavu kostí
Přispívá k udržení normální činnosti svalů
Přispívá k udržení normálního stavu zubů
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Podílí se na procesu dělení buněk
Je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

DHA/EPA:

DHA přispívá k udržení optimální činnosti mozku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení přirozeně zdravého stavu zraku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení optimální hladiny triglyceridů v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 2g DHA denně a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2g DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 3g EPA a DHA denně. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3g EPA a DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

TESTOVÁNÍ: všechny potravinové produkty Rosita (Rosita Real Foods™) jsou testovány třetími institucemi, laboratořemi a univerzitami. Analytické testy provedly následující organizace:

 • Národní ústav pro výživu a výzkum potravin mořského původu, Norsko (National Institute of Nutrition and Seafood Research, NIFES)
 • Laboratoř pro testování potravin a farmaceutických výrobků ALS FOOD & Pharmaceutical, Velká Británie
 • Eurofins Food Testing, Lucembursko (nadnárodní společnost testující potraviny a krmiva)
 • BioDetection Systems, Nizozemí (společnost zabývající se bezpečností a kvalitou potravin, zdraví a životního prostředí)
 • Služba pro analýzu výživy při Ústavu pro akvakulturu na Univerzitě ve Stirlingu, Skotsko
 • Project no (C3937). Extra panenský olej byl také testován (15.7.2011) výrobcem u neziskové organizace ECO Marine za použití Biolaboratoře ústavu Nofima (neboli Výzkumného ústavu pro potraviny, rybolov a akvakulturu v Norsku), která se specializuje na mořské raw materiály a produkty. Projekt č. (C3937).

Výsledky testování Extra panenského oleje z tresčích jater Rosita (EVCLO):
Veškerá výroba je testována s ohledem na kontaminující látky před naplněním lahví a odesláním k prodeji.
Výsledky testování jsou dostupné po kliknutí na níže uvedený odkaz: EVCLO - Nutritional Analysis with purity testing

Údaje o doplňku: Množství v dávce (% denní dávky*)

Kalorie 

45 Kcal / 189 KJ

Celkový tuk 

4.5 g (7,0%)

Nasycený tuk

0,9 g (4,5 %)

Cholesterol

18 mg (6,0%)

Vitamín A

2171-2962 IU (43-59 %)

Vitamín D3

400-500 IU (36-97%)

Omega-3 mastné kyseliny

1293 mg ↑

DHA

605 mg ↑

EPA

443 mg ↑

 

Poznámka: Omega 3, 4, 6, 7 a 11 tuky a vitamíny, včetně vitamínu A a D3, jsou „přirozeně se vyskytující“, a proto je do našeho oleje nikdy uměle nedoplňujeme.

Informace o alergenech: Obsahuje tresčí maso.

*Doporučená denní hodnota je založena na kalorické výživě o 200 kaloriích. Pokud konzumujete jednou tolik kalorií, zdvojnásobte denní dávku.

Denní hodnoty nejsou stanoveny.

Obsah balení

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty