Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

XXL Bio kokosové chipsy perníkové, 250g

Milujete chuť kokosu? Potom těmto křupavým, lehce opékaným chipsům s jedinečnou chutí perníku neodoláte! Nenechte se mýlit slovem chipsy, tyto jsou 100% bio, takže si je s klidným svědomím můžete dopřávat pro doplnění energie kdykoliv během den. Základem je plod kokosu, na tuky bohatý ořech. Ale pozor, v tomto případě nekupujete kalorickou bombu, ale energetickou bombu. Samozřejmě, v pozitivním slova smyslu. Mlsat ořechy s obsahem zdraví prospěšných tuků je přece mnohem zdravější, než mlsat levné čokoládové cukrovinky s uměle ztuženými oleji, které jsou navíc bohaté na jednoduché cukry. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

19 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-891

Sense Coco

185,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení: 250g

100% ORGANIC, BIO

HIGH ENERGY LEVEL

Základem kokosových chipsů je plod kokosu, což je na tuky bohatý ořech. Perníkové chipsy poskytují 2819 kJ / 671 kcal na 100g. Nyní byste mohli namítnout, že jde vlastně o opravdové energetické bomby! Ano, ale v pozitivním slova smyslu! Mlsat ořechy s obsahem zdraví prospěšných tuků je přece mnohem zdravější, než mlsat levné čokoládové cukrovinky s uměle ztuženými oleji, které jsou navíc bohaté na jednoduché cukry.

Přibalte si chipsy s sebou na celodenní výlet do přírody, horskou túru nebo si je dopřejte jen tak na mlsanou. Nízký glykemický index zajistí, že se z nich energie uvolňuje pomaleji než z klasických sacharidových pochutin, čímž se stávají mnohem vhodnější potravinou. 

Složení: BIO kokosové chipsy, javorový sirup, vanilkový cukr, perníkové koření

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty