Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Earthpaste zubní pasta s bentonitovým jílem a citrusy

Nepěnivá zubní pasta na bázi bentonitového jílu Redmond Clay a minerální mořské soli Real Salt. Ochucena esenciálními oleji citronové verbeny, mandarinky, citronu a tea tree oleje. Neobsahuje fluor, glycerin, pěnidla (SLS) a podobná chemická aditiva

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

8 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-59

Redmond

295,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Zubní pasta Earthpaste je složena z osvědčených přírodních látek. Základ tvoří bentonitový jíl, který je proslulý obsahem minerálních látek a antibakteriálními účinky. Zároveň je velmi efektivní při odstraňování zubního plaku. Esenciální olej citronu je rovněž známý svými antibakteriálními účinky a je užitečným pomocníkem, pokud trpíte krvácejícími dásněmi.


Do většiny běžně dostupných zubních past se přidává fluor. Ve velkém množství však není zdraví prospěšný a je odpovědný za bílé i hnědé skvrny na zubech. Obzvlášť u dětí se proto doporučuje používat pasty bez fluoru, protože děti pastu velmi rády polykají.


Zubní pasta Earthpaste je zcela bez fluoru. Namísto něj obsahuje množství přírodních látek, které účinně chrání zuby i dásně. Vaše děti si tak na ní mohou bez obav pochutnat. Esenciální oleje a výtažky z různých druhů citrusů chrání vaše ústa před bakteriemi, které napadají zuby a dásně. Zároveň dodávají pastě sladkou ovocnou příchuť, kterou si užijete vy i vaše děti. Zubní pasta značky Earthpaste je pro své přírodní složení velice oblíbená v Americe i v Evropě. Vyzkoušet ji můžete i vy, protože právě přichází na český trh.

Obtíže, se kterými vám Zubní pasta Earthpaste pomůže:

Zubní plak - zubní kámen - tmavé skvrny na zubech - bílé skvrny na zubech - oslabená zubní sklovina - citlivé zuby - neblahé dopady nadbytku fluoru - výběr pasty pro děti – krvácející dásně - krvácení dásní
Vhodné pro vegany i vegetariány.


Co je příčinou krvácejících dásní?
Krvácení dásní je většinou prvním příznakem zánětu dásní. Ten vzniká díky bakteriím, které se usazují v zubním plaku v oblasti krčku zubů. Zubní plak tedy není jen problémem estetickým, ale ohrožuje nás i na zdraví.
Základem prevence krvácejících dásní je správná technika čištění zubů, která odstraní většinu zubního plaku. Velmi nápomocné mohou být i zubní pasty. Zubní pasta s bentonitovým jílem Earthpaste obsahuje řadu přírodních látek, které účinně odstraňují zubní plak. Pokud jste už dlouho nezažili pocit hladkých zubů, naši zubní pastu určitě vyzkoušejte.

Zubní pasta Earthpaste neobsahuje:

  • Glycerin
  • Fluoridy
  • Umělá barviva
  • Přidaná činidla způsobující pěnění
  • Žádné chemické složky
    Díky svému složení je bezpečná při spolknutí u dospělých i dětí. Přečtěte si článek o abrazivitě Earthpaste a pH.
Posilněte své zuby skutečně přírodní zubní pastou Earthpaste bez fluoru. V nabídce je v 5 příchutích.

Návod k použití: Pro zachování zdravých zubů je nutno si je pravidelně čistit alespoň dvakrát denně po dobu dvou minut. Zuby nečistíme agresivně. Aplikujte Earthpaste na suchý kartáček a krouživými pohyby čistěte od dásní k zubům. Před vypláchnutím úst naneste trochu pasty na prst a jemně prstem promasírujte dásně.

Složení & funkce jednotlivých přísad v Earthpaste:

Purifikovaná voda
Auqa
Používá se na hydratování jílu a pro vytvoření krémové konzistence.

Redmondský bentonitový jíl - potravinářský stupeň kvality
Bentonite
Vzácný jíl s vysokým obsahem sodíku i vápníku a přes 60 minerálních látek posiluje a zároveň leští zubní sklovinu, odstraňuje pigment. Má také antibakteriální účinky. Lze jej polykat.

Březový cukr
Xylitol
Přírodní sladidlo získané z vláknitých částí rostlin. Působí preventivně proti vzniku zubního kazu, neboť brání bakteriím ulpět na zubech. Má vliv na snížení zubního plaku.

Esenciální olej aloisie trojlisté/citrónová verbena
Lemon Verbena (Thymus hiemalis) Oil
Oblíben pro svoji příjemnou citronovou vůni, za kterou vděčí obsaženým rostlinným silicím, např. cineol, arvon, citronelol, limonen či geraniol. Má silné anti-bakteriální a anti-septické účinky.

Esenciální olej citrónu
Lemon (Citrus medica limonum) Peel Oil
Aktivně působí proti zubnímu plaku a zvláště se doporučuje při krvácení dásní. Má silné anti-bakteriální a anti-septické účinky.

Esenciální olej mandarinky
Tangerine (Citrus reticulata) Peel Oil
Sladká ovocná, veselá vůně nejen pro děti. Mandarinka uvolňuje psychické napětí, rozptyluje úzkost, depresi, melancholii a smutek, osvěžuje.

Ovocný extrakt limetky
Lime (Citrus aurantifolia) Extract
Silné aromatikum, které povzbuzuje a osvěžuje. Limetka navíc poskytuje alkoholy a estery, které mají zklidňující a proti-infekční účinky. Má anti-bakteriální a anti-septické účinky.

Tea Tree Olej
Tea Tree (Melaleuca alternifolia) Leaf Oil
Má antibakteriální a fungicidní vlastnosti. Jedná se o nejúčinnější přírodní antiseptikum. Je účinný na bolavé dásně, zápach z úst a zubní povlak, neboť chrání zuby před cukry, které se mění na škodlivé kyseliny.

Pravá mořská sůl RealSalt™
Sodium chloride
Mořská sůl a jeji oligo-částice tonizují dásně, remineralizují, přirozeně bělí zuby.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty