Týden dopravy zdarma pro každý zdravý balíček. OMRKNĚTE I DALŠÍ SRPNOVÉ AKCE.

Sleva! Digest s probiotiky 30 kapslí

Digest s probiotiky 30 kapslí

Vychutnejte si jídlo bez obav co přijde dál. Obsažené enzymy produktu Digest zajišťují správnou rovnováhu v rozkládání všech částí jídla jako jsou tuk, vláknina, bílkoviny a sacharidy. Exkluzivní proces Thera-blend™ kombinuje více kmenů enzymů, které jsou schopny pracovat v různých hodnotách pH a tím pracuje až šestkrát efektivnější než obyčejné jednoduché izolované enzymatické kmeny. Vaše tělo tak dostane maximum a vy se můžete těšit z dobrého pocitu po každém jídle.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-509

Enzymedica

495,00 Kč (s DPH)

396,00 Kč (s DPH)

-20%

popis produktu

  • Komplexní směs enzymů v unikátní směsi Thera-blend™, která zvyšuje jak efektivitu, účinek, tak i biologickou dostupnost. 
  • Enzymy jsou až třikrát silnější a pracují až šestkrát efektivnější než obyčejné jednoduché izolované enzymatické kmeny. 
  • Lidské tělo inhaluje každý den minimálně 20 miliard částic, které mohou způsobovat nepříjemné příznaky. 
  • Enzymy jsou přirozeně se vyskytující se bílkoviny v našem organismu, které urychlují reakce a pomáhají našemu tělu snáze a plně absorbovat živiny. 
  • Enzymatica používá výhradně vegetariánské enzymy, které jsou pěstovány v laboratorním prostředí. 
  • Veganský produkt bez lepku, mléka, sóji a GMO. 
  • 100% veganské kapsle z vody a celulózy. 
  • Enzymedica nepoužívá biotechnologicky vyráběné přísady. 
  • Tento produkt neobsahuje plniva, jako je stearan hořečnatý, jablečný pektin nebo rýžový škrob, jako je tomu u ostatních enzymatických produktů. 

Obsah balení: 30 kapslí (30 dávek)

Složení v 1 kapsli: 

Amyláza Thera-blend™ 12  000 DU*
Proteáza Thera-blend™42 000 HUT*
Glukoamyláza25 AGU*
Celulóza Thera-blend™1250 CU
Lipáza Thera-blend™1.500 FCCFIP
Alfa-galaktosidáza125 GaIU
Laktáza500 ALU
MaltázaDPº
Xylanáza250 XU
Invertáza120 SU*
Pektináza (w / Phytáza)35 Endo-PGU
Hemiceluláza15 HCU
Referenční hodnota příjmu není stanovena

Další ingredience: 100% vegetariánská kapsle (celulóza, voda).

Neobsahuje: vejce, mléčné výrobky, konzervační látky, sůl, sacharózu, sóju, pšenici, kvasinky, ořechy, kukuřici, lepek, kasein, brambory, rýži, umělá barviva nebo příchutě.

Měrné jednotky enzymů vycházejí z metody stanovené Food Chemical Codex (FCC), což je jediný národní standard pro hodnocení vegetariánských enzymů. Tento systém stanovuje úroveň aktivity a potence pro enzymy. 

DU (Galactosidase Unit), HUT (Hemoglobin Unit na bázi L-tyrosinu), 50 AGU (Amyloglukosidáza Unit) nebo SU (Sumner Units).


Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli s každým jídlem. Dle potřeby může být dávka navýšena, zvýšení dávky konzultujte se svým lékařem či terapeuty v naší odborné poradně poradna@puravia.cz.

Originální název: Enzymedica Digest 


Země původu: USA

Skladování: Skladujte na na suchém místě a nevystavujte slunečnímu záření. 

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Doba expirace vyznačena na obalu.


Výrobce: Enzymedica

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty