Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Rescue® Night sprej 20ml

Doplněk stravy

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

10 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-472

Bach

395,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Sprej stačí nastříkat - dvě stříknutí několik hodin před usnutím do sklenice s vodou (nebo i přímo do úst) a pomalu upíjet. Dle potřeby zopakovat.

Kapky ve spreji neobsahují chemické látky, jsou zcela přírodního původu a tak je možné použít i pro děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně následlou a příjemnou chuť.

Složení: glycerin, voda, devaterník penízkovitý, netýkavka žlázonosná, bílá lesní réva, snědek okoličnatý, slíva třešňová, bílý kaštan. Kapky jsou bez alkoholu. 

Dávkování: Sprej nastříkejte (stačí dvě stříknutí několik hodin před usnutím) do sklenice s vodou (nebo přímo do pusy) a upíjejte. Dle potřeby zopakujte.

Obsah: 20ml

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz, nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty