Květnová akce - ke každé objednávce značky Inlight nad 2499 Kč dárek zdarma, podmínky akce.

Doprava zdarma v rámci ČR a SR ke každé objednávce nad 2500 Kč.

Balíček Aromatických tyčinek - přírodní inhalátor Aromastick 4+2

Koncept přírodních aroma tyčinek Aromasticks je jednoduchý: zkombinovat sílu Matky přírody s jednoduchou aplikací. Vůně jsou složeny ze stovek a tisíců nejrůznějších molekul, které téměř magickým způsobem aktivují limbický systém v mozku.

Nákupem tohoto balíčku ušetříte 10% z ceny jednotlivých produktů. 

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

9999 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-29

AromaStick

920,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Balíček 4+2 ZDARMA

Aroma tyčinky, vyrobeny ve Švýcarsku, jsou navrženy k přenesení všech vůní přímo do nosu, na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu.

Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů. Tento výrobek je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že je k dispozici kdekoli a kdykoli!

Rovnováha – harmonizující vůně, která vám pomůže navodit pocit rovnováhy.
Harmonizující směs, která je stimulující a zároveň relaxující. Aroma tyčinka Rovnováha napomáhá tělu a mysli k synchronizaci, navodit a udržet rovnováhu tehdy, kdy to nejvíce potřebujete.
Složení: 100 % bio mátový olej, bio cypřišový olej, bio olej z pelargonie, bio zázvorový olej.

Zklidnění – zklidňující vůně, která vám navodí vyrovnanost, klid a kontrolu.
Nenechte se „vyždímat“ náročným dnem. Aroma tyčinka Zklidnění vám pomůže zklidnit tělo i mysl a zajistí, abyste měli kontrolu v jakékoli situaci.
Složení: bio bergamotový olej, bio citrónový olej, bio olej z cedrového dřeva, bio šalvějový olej, bio vetiver oilej.

Relaxace – relaxující vůně, která vám pomůže se vyrovnat s každodenním stresem.
Aroma tyčinka relaxace vám pomůže se vyrovnat s každodenním stresem a tlakem. Přičichněte si a navodí vám pozitivní myšlení a vnitřní klid.
Složení: bio levandulový olej, bio mandarinkový olej, bio vetiver olej.

Energie – povzbuzující vůně, která dodává energii tělu i mysli.
Kdykoli se cítíte že jste bez energie a že ji potřebujete dodat jak při sportu, v práci či doma, aroma tyčinka Energie vám může pomoci s navozením potřebné síly k úspěchu.
Složení: bio mátový plej, bio grepfruitový olej, bio rozmarýnový olej.

Soustředěnost – stimulující vůně, která vám pomůže se soustředit.
Někdy život vyžaduje plnou soustředěnost, a to jsou právě situace, kdy aroma tyčinka Soustředěnost přichází na „scénu“. Zjasní, zrychlí a zaostří vaši mysl pro důležité úkoly.
Složení: bio mátový olej, bio rozmarýnový olej, bio olej ze skořice.

Svěžest – osvěžující vůně, která vám pomůže s dýcháním a rozjasní mysl.
Nic neosvěží vaše smysly tak jako kombinace eukalyptu a mentolu v aroma tyčince Svěžest. Ideální v období dusna anebo zimy. Napomáhá s pročištěním dýchacích cest.
Složení: bio eukalyptový lej, bio mentolový olej.

Užití: Inhalátor jednoduše otevřete pootočením závitu, přiložíte k nosu a nasajete vůni...

Trvanlivost je 6 měsíců od otevření a nezáleží na frekvenci inhalování. 

Výrobce: Aromastick

Více informací o účincích najdete na www.aromastick.cz

Více o tom jak používat tento přírodní inhalátor

Obsah balení

 • 1 x

  Zapomeňte na energetické tyčinky. Tento přírodní inhalátor, který strčíte jednoduše do kapsy, umí hotové zázraky. Aromatické oleje obsažené v této malé tyčince vnesou do vašeho těla nový příval energie a síly. A to doslova, s každým nádechem. Ať už při sportu, v práci, nebo doma. 100% přírodní, jednoduché, vždy po ruce. 

  230,00 Kč
 • 1 x

  Harmonie a rovnováha v jedné malé inhalační tyčince. Přesně tyto pocity vám navodí každý nádech aromatické tyčinky AROMASTICK BALANCE. Obsah oleje z pelargonie, máty, cypřiše a zázvoru vás překvapí relaxačními a povzbuzujícími účinky zároveň. Použít ji můžete prakticky kdykoliv a kdekoliv. 100% bio esenciální oleje, to jsou přírodní inhalátory od...

  230,00 Kč
 • 1 x

  Malý ale šikovný. Tento malý zázrak, který strčíte do kapsy, můžete mít u sebe vždy a všude. Důležitá pracovní schůzka? Zkouška? Úkol, který vyžaduje vaši stoprocentní koncentraci? Na scénu přichází Aroma Stick Focus - jednoduchá aplikace na posílení vaší soustředěnosti, pozornosti a bystrosti. Zjasní, zrychlí a zaostří mysl při každém vašem nádechu.

  230,00 Kč
 • 1 x

  Klidné tělo i mysl kdekoliv a kdykoliv. S aromatickou tyčinkou Zklidnění budete mít pod kontrolou jakoukoliv situaci. Stačí několik nádechů a okamžitě pocítíte sílu esenciálních olejů. 100% přírodní bez jakýchkoliv syntetických přísad zaručuje bezpečné užití pro dospělé i děti. V jednoduchosti je síla.

  230,00 Kč
 • 1 x

  Nádech, výdech. Aromatická tyčinka Relaxace vám pomůže s každodenním stresem i tlakem. 100% přírodní aromatické oleje obsažené v tomto inhalátoru opravdu fungují. Rychle a bezpečně vnesou do vašeho dne pozitivní myšlení a vnitřní klid. V jednoduchosti je síla.

  230,00 Kč
 • 1 x

  Ať je dusno nebo zima, aromatická tyčinka Svěžest porazí jakékoliv klima. Díky obsahu speciálních aromatických olejů se vám bude lehce dýchat za každého počasí. Vejde se do každé kapsy i kabelky. 100% přírodní složení zaručuje bezpečné užití dětem i dospělým. 

  230,00 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty