Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

100% kokosový olej MCT 500ml

MCT olej vyrobený ze 100% kokosového oleje s neutrální chutí. Na rozdíl od klasického kokosového oleje MCT olej má neutrální chuť bez kokosové příchutě, díky tomu má flexibilní využití v kuchyni.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


CG-556

Carino Healthcare

587,00 Kč (s DPH)

popis produktu

OBSAH BALENÍ 500 ml

Tipy pro používání: Na začátku je dostatečná dávka maximálně 1 až 2 čajové lžičky denně. Můžete přidávat do Smoothie, Shake nebo Bulletproof Coffe. Množství pak může být pomalu zvyšováno podle potřeby.

Výživové údaje:

na 100 g

Energie:

3700 kJ / 900 kcal

Tuky:

100 g

z toho nasycené mastné kyseliny:

0 g

Sacharidy:

0 g

z toho cukry:

0 g

Bílkoviny:

0 g

Sůl:

0 g

Detailní popis produktu

  • MCT olej vyrobený ze 100% kokosového oleje s neutrální chutí. Na rozdíl od klasického kokosového oleje MCT olej má neutrální chuť bez kokosové příchutě, díky tomu má flexibilní využití v kuchyni. Je vhodný pro Bulletproof Coffee, do koktejlů, obiloviny, smoothie, nápojů, polévek, čaje, omáček a salátů. Vysoce kvalitní olej je získávaný výhradně z kokosových ořechů. Náš MCT olej není smíchán s jinými oleji a sestává ze 70% kyseliny kaprylové C8 a 30% kyseliny kaprinové C10. 
  • Bez přídaných látek, bez gentické úpravy a 100% vegan. Zvláště v ketogenní stravě hrají významnou roli dobré oleje / tuky a doplňky stravy. Olej MCT můžete používat jako běžný olej na vaření. Je ideální pro zdravou a veganskou výživu. Pro nízký obsah karbidu ideální při stravování paleo, Atkins, keto a Low carb.
  • Bez přísad. Neobsahuje pšenici, mléko, vejce, arašídy a měkkýše a pochází výhradně z kokosů bez GMO. MCT olejový extrakt je bez zápachu, bez chuti a může nahradit běžné konvenční oleje. V našem oleji MCT nepoužíváme palmový olej.
  • Výživové doplňky od firmy Carino jsou testovány v Německu na nejvyšší standardy ve farmaceutické kvalitě a plněné s láskou v Hamburku.
  • MCT olej je čistý olej se středně dlouhými řetězci mastných kyselin. Tyto mastné kyseliny se středním řetězcem mohou mít velmi pozitivní účinek na tělo.
  • Olej Carino Healthcare MCT je vyroben ze 100% kokosového oleje. Udržitelný olej neobsahuje palmový olej a je ideální jako doplněk k vegetariánské nebo veganské stravě.
  • Skládá se ze 70% kyseliny kaprylové C8 a 30% kyseliny kaprinové C10.

Vyrobeno v EU a baleno v Německu. Vysoce kvalitní lahev zajišťuje nejen bezpečnou přepravu, ale i velmi vysokou ochranu před světlem. Podobně jako vysoce kvalitní olivový olej musí být olej chráněn před denním světlem.Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty