🚚 Doprava s Puravia LABS zdarma! 💚 Nakupte jakýkoliv produkt značky Puravia Labs a balíček vám dovezeme zdarma!

Black Stuff

Black Stuff přináší exkluzivní péči o střevní mikrobiom, který ovlivňuje zejména imunitu a psychickou pohodu. Je výsledkem vědeckého výzkumu pro udržení rovnováhy střevního prostředí a lepší vstřebávání živin na buněčné úrovni.

Tento cenný černý poklad dodává našemu tělu půdní mikroorganismy a antioxidanty, které nám v dnešní stravě chybí. Moderní zemědělství totiž zbavilo půdu prospěšných látek, v hlíně už si nehrajeme a všechno dezinfikujeme. Hodní mikrobi se k nám proto nemají jak dostat a představují chybějící článek pro naše zdraví.

Co Black Stuff obsahuje?

  • Kyselina fulvová a kyselina huminová z organické půdy jsou zodpovědné za přenos živin a také očistu od škodlivých látek.
  • Extrakt z houby chagy slouží jako potrava pro prospěšné bakterie ve střevním traktu a zároveň je plný bioaktivních látek, jako jsou beta-glukany a antioxidanty.
  • Polyfenoly patřící mezi nejsilnější antioxidanty neutralizují oxidační stres, zlepšují tak zdraví buněk a jsou obzvláště důležité pro optimální fungování imunitního systému.

Jak svůj mikrobiom krmíme, tak se cítíme. Vyberte si to nejlepší pro podporu rovnováhy ve svém těle.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Hlavní obrázek
1 550 Kč
1633
Hlavní obrázek
550 Kč
1659
Hlavní obrázek
999 Kč
1632
Hlavní obrázek
Směs pro mikrobiom, 30 g
Skladem (>15 Ks)
999 Kč
1634

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

×