Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

Půdní probiotika

Půdní probiotika Počet produktů: 5

 • Terraflora™ je nová značka širokospektrálních synbiotik obsahující probiotika ve formě spór s pokrokovými prebiotiky vycházejících z potravin, která slouží na podporu trávení.

  1 242,00 Kč
  Rychlý náhled Není skladem
 • Bakterie z půdy se do našeho trávicího traktu dostávají především potravou, kterou konzumujeme a tvoří tak nezbytnou součást našeho zdraví, jelikož vyvažují vnitřní prostředí. Výzkum HSO, probiotik založených na půdních bakteriích, je poměrně nový. Bylo již ovšem prokázáno, že tyto bakterie hrají velmi důležitou roli v otázce vitality člověka, ale mnoha...

  1 990,00 Kč
 • Je konečnou širokospektrální probiotickou formulí, která poskytuje 15 miliard živých buněk a 13 druhů prospěšných kultur, včetně probiotik HSOs. 90 vegetariánských kapslí.

  1 069,00 Kč
 • MegaSporeBiotic ™ je širokospektrální probiotikum obsahující 5 kmenů Bacillus. Tento doplněk stravy podporuje střevní mikrobiální rozmanitost a udržuje ve střevě  prospěšné bakterie. MegaSporeBiotic ™ nevyžadují uchování v chladu a mohou se užívat v průběhu užívání antibiotik.

  1 829,00 Kč
 • Bacillus Subtilis HU58™ je velmi silné probiotikum, které je tvořeno vnějším ochranným obalem, známým jako endospora. To je velkým přínosem při jeho výrobě, přepravě ale při jeho působení v organismu.

  1 829,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek