Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

K objednávce nad 2500 KČ DOPRAVA ZDARMA

Populární příspěvky

Novinky

Ecce Vita - přední česká společnost působící v oblasti přírodní medicíny již 20 let

Ecce Vita - přední česká společnost působící v oblasti přírodní medicíny již 20 let

Kategorie: Různé

Na českém trhu existuje jen pár společností, které se mohou pyšnit odvahou jít s kůží na trh. Neschovávají se značky jiných firem, jdou svojí vlastní cestou. Mnohaleté zkušenosti a chuť dělat věci jinak je přivedli k založení vlastní značky. Jejich doplňky stravy a bylinné směsi jsou vyráběny podle vlastních, originálních receptur se zaměřením na kvalitu a co nejvyšší vstřebatelnost. Pokrývají problematiku od pročištění, podpory trávení a orgánů, ženskou problematiku, anti-aging, podporu imunity, dýchacího ústrojí, hormonální nerovnováhu, ale i stavy depresí a poruch spánku.

Za vznikem značky Ecce Vita stojí Ing. Iveta Ječmík Skuherská, výživová poradkyně, absolventka Školy klinické naturopatie a Dr. David Frej, lékař se zaměřením na celostní funkční medicínu, autor řady knih o zdraví. V roce 2019 uvedla Ecce Vita na trh speciální řadu „Ecce Vita Pro“, určenou především terapeutům a výživovým poradcům. Na vývoji produktů této řady spolupracuje diplomovaná naturopatka Kateřina Boesenberg, ND.

Individuální a celostní přístup k člověku

Filosofie této značky, zaměřující se především na prevenci a šíření povědomí o její nutnosti, je nám natolik blízká, že jsme se rozhodli zařadit jejich produkty do naší nabídky. Mimo vlastní výrobky se firma Ecce Vita zaměřuje na dovoz různých funkčních potravin a bylinných doplňku stravy, především v organické kvalitě. Jejich dlouholetým partnerem, kterého výhradně zastupuje, je indická firma Organic India, jejíž sortiment navazuje na ajurvédské učení rovnováhy a celostní medicíny. Nabízí tak efektivní působení přírodních prostředků na naše celkové zdraví. Jejich vlajkovou lodí“ je jedna z nejznámějších ájurvédských adaptogenů, bylina Tulsi (Ocimum sanctum neboli bazalka posvátná), která je dodnes předmětem řady studií.

Kvalita nad kvantitou

Nespočet e-shopů, zaměřujících se na prodej nebo výrobu bio produktů, bohužel nedbá na dodržování ani těch nejzákladnějších etických zásad. Jejich sortiment je plný „rádoby“ bio produktů. Při bližším prozkoumání však zjistíte, že obsahují nejrůznější konzervanty a chemické přísady.  Firma Ecce Vita to má jinak! Organický původ surovin, pravidelné testování v certifikovaných laboratořích ČR, účinky posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem, kvalita přípravků potvrzena Hygienickou stanicí hlavního města Prahy. A to není zdaleka vše. 

V čem jsou jejich čaje a byliny jiné?

Za vším hledejte Ajurvédu, medicínu dlouhověkosti. Tisíce let zkoumání a dokumentování léčivých vlastností výživy, tělesných a duchovních cvičení, bylinných formulí. Podle ájurvédské teorie je dobré zdraví stavem pohody a vitality a nejen pouze stavem, kdy není přítomna choroba. Mimochodem věděli jste, že ajurvédské byliny patří mezi nejznámější antioxidanty? Přípravky a čaje značky Ecce Vita kombinují starobylou moudrost Ájurvédy a moderní poznatky.

Jak je možné vyléčit nějaký zdravotní problém rychle, když trvá dlouho, než dojde k jeho rozvinutí? 

Nejen na tuto otázku naleznete odpověď v bohatém sortimentu značky Ecce Vita.  Mix probiotik s aktivními živými bakteriemi s prebiotiky FOS a inulinem, přírodní antioxidanty ale i přípravky pro muže na podporu funkcí mužského reprodukčního systému……To je jen zlomek nabídky této výjimečné značky.

196 Zobrazení
Líbilo se