Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

GaleTib 40 kapslí

Mezi významné složky je řazena v našich krajích hojně používaná pampeliška smetánka, která napomáhástimulaci trávení a  normální funkci jater a žaludku. V babiččiných herbářích najdete také Zeměžluč okolíkatou, která normalizuje trávení. V tibetské medicíně jsou rozšířená semena kardamonu, která mají pozitivní účinky na normální činnost trávícího traktu.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

CG-459

Skladem: 4 ks

Výrobce: Padma

444,00 Kč (s DPH)

popis produktu

PADMA GaleTib – Směs bylinek s aktivním uhlím dle tibetské receptury Garnag

Aktivita nutri cheyley (energie žluči) je obzvláště důležitá po výživném a tučném jídle.

Potřebuji GaleTib?

 • zejména po těžkých a tučných jídlech cítím na žlučníku tlak a tíhu
 • mívám hořkou chuť v ústech, ztrátu chuti k jídlu (hlavně po ránu), změny nálad, studené ruce
 • bývám po jídle unaven/a
 • často vynechávám snídaně

Mezi významné složky je řazena v našich krajích hojně používaná pampeliška smetánka, která napomáhástimulaci trávení a  normální funkci jater a žaludku. V babiččiných herbářích najdete také Zeměžluč okolíkatou, která normalizuje trávení. V tibetské medicíně jsou rozšířená semena kardamonu, která mají pozitivní účinky na normální činnost trávícího traktu.

Padma_Mischung_LeberGalle_Rohdrogen-1200x800-768x512

1 kapsle (483,5 mg) obsahuje: semena granátového jablka 50mg, nadzemní část rozrazilu lékařského 40mg, květ světlice barvířské 40mg, kořen pampelišky 40mg, semena kardamomu 30mg, kůra skořicovníku 30mg, listy artyčoku 20mg, nadzemní část potočnice lékařské 20mg, semena kolovníku zašpičatělého 20mg, nadzemní část zeměžluči okolíkaté 20mg, aktivní uhlí 20 mg, plod pepře dlouhého 10mg, plod vrcholáku chebule 10 mg, síran sodný 25mg, oxid křemičitý (protispékavá látka) 0,25 mg, mikrokrystalická celulóza (plnící látka) 12,25 mg, hydroxypropylmethylcelulóza (materiál kapslí) 96 mg  

Upozornění: doplněk stravy, není určeno dětem, nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nebrat při akutním zánětu žlučníku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle půl hod. před snídaní a případně 1–2 kapsle 1 hod. po večeři, max. 4 kapsle denně, zapít nejlépe horkou převařenou vodou.

bez laktózy • bez lepku • vhodné pro vegany • vhodné pro diabetiky

Tibetská receptura. Vyrobeno ve Švýcarsku.

Indikace:

 • preventivně pro lepší trávení (zejména těžkých a tučných jídel)
 • pocit těžkosti a tlaku na žlučníku
 • žlučové kameny
 • špatné trávení z důvodu nedokonalého proudění žluči (např. z důvodu konzumace přemíry chladné a syrové stravy, častého vynechávání snídaně, kdy se žlučník nevyprázdní a jeho energie stagnuje)
 • nauzea (pocit na zvracení)
 • reflux, nadýmání
 • hořká chuť v ústech, ztráta chuti k jídlu, změny nálad, studené ruce
 • bolesti hlavy způsobené nedostatečnou funkcí žlučníku
 • chronické nerovnováhy střev (např. kolitida)
 • rozbouření energie vítr (psychická nerovnováha) v zažívacím traktu (např. škytavka, křeče)
 • oslabená játra

Kontraindikace:

 • akutní zánět žlučníku

:   

Garnag 10 (Padma Galetonin, Padma GaleTib,  je založen na tibetském receptu Garnag, tj. „černém kafrovém vzorci“. Zvláštností tohoto vzorce je rozdělení složek do šesti skupin, které aktivují jaterní žlučovou energii

 1. ohřívací přísady
 2. plody
 3. soli
 4. květy
 5. ochlazující složky a
 6. Garnag – aktivní uhlí pro vyrovnání energie oheň

Garnag 10 má kyselou a hořkou chuť a mírně oteplovací vlastnosti. Mnohostranná interakce všech jeho složek umožňuje vyvážit všechny tři energie těla vítr, oheň a hlen, což podporuje trávicí oheň medrod a poskytuje pocit lehkosti i po konzumaci mastných potravin. Ohřívací, kyselé nebo kořeněné, složky, jako jsou semena z granátového jablka a dlouhý pepř, vyrovnávají přebytek energie hlen. Hořké přísady, jako jsou listy artyčoku a kořen pampeliška, podporují energii oheň a vyvažují energii jater. Síran sodný (gyam tsa) pomáhá průchodnosti žlučovodu a díky své kyselé chuti také podporuje trávení. Plody vrcholáku chebule a aktivní uhlí zajišťují rovnováhu mezi přísadami teplé a studené povahy. Interakce různých složek aktivuje nutri cheyley (energii žluči) a tím vyrovnává trávicí a jaterní energii.

 

Složení Garnag: semena granátového jablka, nadzemní část rozrazilu lékařského, květ světlice barvířské, kořen pampelišky, semena kardamomu, kůra skořicovníku, listy artyčoku, nadzemní část potočnice lékařské, semena kolovníku zašpičatělého, nadzemní část zeměžluči okolíkaté, aktivní uhlí, plod pepře dlouhého, plod vrcholáku chebule, síran sodný

Doporučené dávkování: 1/2 kávové lžičky (1-2 kapsle/ kuličky), 2x denně, půl hod. před snídaní a obědem, zapít nejlépe horkou převařenou vodou. Používat 2-3 měsíce.

UPOZORNĚNÍ: JEN PRO STUDIJNÍ ÚČELY. TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT, ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

Související produkty