Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
Nepřehlédněte naše zvýhodněné balíčky pampeliškové kávy, exkluzivně pro nás vyrobeno od České firmy Dandelion Root.

NervoTib 40 kapslí

Padma NervoTib obsahuje plod vrcholáku chebule, který má pozitivní vliv na nervovou soustavu stimulaci mysli. Mimo těchto vlastností je také účinný antioxidant. Řadu významných a unikátních bylin této směsi doplňuje také pryskyřice kadidlovníku pilovitého a kořen lékořice lysé, které mají příznivé účinky na duševní zdraví a pohodu.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

CG-462

Skladem: 4 ks

Výrobce: Padma

430,00 Kč (s DPH)

popis produktu

PADMA NervoTib – Směs bylinek dle tibetské receptury Dzati 10

Potřebuji NervoTib?

  • špatně spím
  • mám problémy se soustředěním
  • trápí mě myšlenky, které neustávají

Vítr

Padma NervoTib obsahuje plod vrcholáku chebule, který má pozitivní vliv na nervovou soustavu stimulaci mysli. Mimo těchto vlastností je také účinný antioxidant. Řadu významných a unikátních bylin této směsi doplňuje také pryskyřice kadidlovníku pilovitého a kořen lékořice lysé, které mají příznivé účinky na duševní zdraví a pohodu.

1 kapsle (486 mg) obsahuje: kmín kořenný 60 mg, plod vrcholáku chebula 40 mg, kořen lékořice lysé 40 mg, muškátový ořech 40mg, hřebíček 30 mg, kořen omanu pravého 30mg, plod nepálského pepře 30mg, semena pískavice 28mg, pryskyřice kadidlovníku pilovitého 20 mg, pryskyřice ločidla čertova lejna 12mg, oxid křemičitý (protispékavá látka) 1,2 mg, mikrokrystalická celulóza (plnící látka) 58,8 mg, hydroxypropylmethylcelulóza (materiál kapslí) 96 mg

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle půl hod. před snídaní a 1–2 kapsle 1 hod. po večeři, max. 4 kapsle denně, zapít nejlépe horkou převařenou vodou.

Upozornění: doplněk stravy, není určeno dětem, nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při onemocnění jater a žlučníku, při vysokém krevním tlaku a ledvinové nedostatečnosti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT, A ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

bez laktózy • bez lepku • vhodné pro vegany • vhodné pro diabetiky

Tibetská receptura. Vyrobeno ve Švýcarsku.

Indikace:

  •  neklid, stres, poruchy spánku

 

Dzati 10 (nebo Padma Nervotonin, Padma NervoTib, harmonizuje dle tibetské medicíny energii vítr, která má zásadní vliv na rovnováhu organizmu. Pomáhá posilnit odolnost na stres, zajistit vnitřní klid a hluboký spánek.

Přípravek Dzati 10 zmírňuje rozbouření energie vítr, která má největší vliv na naší psychiku, a její bloky:

Energie vítr řídí veškerý pohyb těla. Je jeho životní silou a energií. Projevuje se hlavně v nervovém systému, srdci, plicích, tlustém střevě, kůži, uších, kostech, kloubech a spodní části těla. Na emoční úrovni může vyvolat touhu, lásku, zájem, ale i připoutanost a mentální nestabilitu, až psychické poruchy.

Dzati 10 obsahuje: kmín kořenný, plod vrcholáku chebula, kořen lékořice, muškátový ořech, hřebíček, kořen omanu pravého, plod nepálského pepře, semena pískavice, pryskyřice kadidlovníku pilovitého, pryskyřici ločidla čertova lejna.

Doporučené dávkování: 1/2 kávové lžičky (1-2 kapsle/ kuličky), 1-2 denně, 30 min před snídaní a večeří, zapít horkou převařenou vodou (nebo jako čaj), případně smíchat s vývarem z kostí nebo vypít s trochou červeného vína.

UPOZORNĚNÍ: JEN PRO STUDIJNÍ ÚČELY. TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT, ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

Související produkty