Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

RAW probiotika pro muže, 90 kapslí

Muži pozor! Patříte do kategorie 50+? Přemýšlíte nad tím, jak funguje vaše zažívání? Tento unikátní produkt vytvořený speciálně pro muže, patří do kategorie vysoce účinných whole food probiotik. Narozdíl od izolovaných druhů probiotik přináší uživatelům všechny výhody skutečných živých bakterií s více než 30 druhy probiotických kmenů. Díky přidaným vitamínům je přesah výhod tohoto produktu nevyčíslitelný. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

7 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1229

Garden of Life

1 399,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • Unikátní produkt z řady vysoce účinných RAW a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla, pohlaví i konkrétní věk.
  • RAW znamená, že naše probiotika jsou tepelně neupravovaná, nezpracovaná, bez pojiv nebo plniv, jako je maltodextrin nebo dextróza.
  • Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale probiotika z fermentovaných potravin. 
  • Jsou získány zejména z organického bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru, kombuchy scoby a koncentrovány v klinicky otestované kmeny probiotik. 
  • Vytvářeny při teplotách pod 4 ºC a vlhkosti 30%. 
  • Rostlinné celulózové kapsle, geneticky nemodifikované a uzavřené ve speciální láhvi s pohlcováním vlhkosti, díky které probiotika zůstanou naživu i při přepravě a skladování. Navíc certifikace Arrive Alive™ přislibuje účinnost živých probiotik. 

Obsah balení: 90 kapslí (30 dávek)

Složení:

RAW probiotická směs z celých potravin: Bulharský jogurt koncentrát, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus fermentum, bifidobacterium animalis sub. Lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophollus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus gasseri, Východoevropská volně rostoucí kefírová kultura obsahující: Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum, Lacotococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus brevis, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii. 

Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs: Červená paprika (plod), zelený hrášek (semeno), mrkev (kořen), švestka (plod), třešeň (plod), jahody (plod), malina (plod). 

Enzymová směs: Laktáza 600 ALU, Proteáza SP 20000 HUT, Proteáza S 1000 APU, Aspergillopepsin 10 SAPU.

Ostatní složky: Rostlinná celulóza v kapslí (bez GMO), bramborový škrob, akát vláknina, rýže (slupka).

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Denní dávka

v 1 kapsli

RAW probiotická směs z celých potravin

794 mg 

85 miliard CFU

Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs

207 mg

Enzymová směs

56 mg

Vitamín C*

24 mg

Vitamín D* 

12,5 μg

500 IU

Vitamín E*

8 mg

Thiamin*

1 mg

Riboflavin*

1,13 mg

Vitamín B6*

1,33 mg

Vitamín B12*

10 μg

Folát*

133 μg

Kyselina pantothenová*

1,92 mg

Vápník*

18 mg

Jód*

50 μg

Hořčík*

7 mg

Selen*

23 μg

Měď

0,18 mg

Mangan*

0,67 mg

Chrom*

40 μg

Molybden*

19,5 μg

Obsahuje mléko. Neobsahuje sóju, arašídy, ořechy ani schránky korýšů.


Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování: Užívejte 3 kapsle denně s jídlem nebo bez. Dávkování si rozdělte v průběhu celého dne. Můžete zapít vodou nebo džusem. Kapsle můžete otevřít pokud potřebujete.

V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz


Originální název: RAW PROBIOTICS MEN 85 BILLION 

Země původu: USA

Skladování: Skladujte nejlépe v chladničce či na chladném a suchém místě do teploty 22°C.

Podmínky přepravy: Doprava pouze kurýrem na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa, jako je Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop či na Českou poštu. Po dobu krátké přepravy není vyžadováno žádné další opatření, lze zasílat jako běžný balík.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Garden of Life

Garden of Life přináší jedny z nejúčinnějších a nejkvalitnějších výživových doplňků, a to propojením toho nejlepšího z přírody s vědou. Tato firma čerpá pouze z celistvých potravin, které jsou v BIO kvalitě poskytovány přímo farmáři a následně šetrně zpracovávány v RAW kvalitě.


Certifikáty: 

RAW - označuje tepelně neznehodnocené potraviny, které neprošly tepelnou úpravou (zahřátím nad 45°C) a jsou tedy plné aktivních enzymů, minerálů, vitamínů a kvalitních živin. 
Je vědecky dokázáno, že jakákoliv tepelná úprava potravin nad 45°C (grilování, dušení, smažení atd.) ničí jejich nutriční hodnoty a enzymatickou aktivitu (enzymy = život), a mění jejich molekulární strukturu - ze syrových zásadotvorných potravin se po tepelné úpravě stanou bez výjimky potraviny kyselinotvorné.

NON GMO - Garden of Life se zavazuje k tomu, že pro výrobu nepoužívá žádné geneticky modifikované organismy. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty