Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Smidge Sensitive probiotika, 60 kapslí

Živé bakterie v každé kapsli  - PŮVODNĚ GUTPRO

8 kmenů těch nejdůležitějších střevních bakterií v každé kapsli. Čím jsou tato probiotika výjimečná? Neobsahují běžná aditiva mající negativní vliv na zdraví, alergeny ani jiné chemické přísady. Díky svému šetrnému složení minimalizují nežádoucí reakce u osob s citlivým trávicím systémem. Pokud cestujete je to nejvhodnější alternativa k probiotikům Smidge powder. Není potřeba uchovávat v lednici! 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

80 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-313

Smidge

1 294,00 Kč (s DPH)

1 164,60 Kč (s DPH)

-10%

popis produktu

  • Silný, lyofilizovaný a čistý produkt bez alergenů, s ideální kombinací bakterií
  • Obsahuje 8 kmenů zdraví prospěšných bakterií, které se přirozeně vyskytují v zažívacím traktu a mají dostatečnou schopnost kolonizovat střevo (L. plantarum, L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis).
  • Neobsahuje žádné kmeny, které produkují D-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus ani žádné kmeny tvořící spory (např. bakterie půdy), či bakterie způsobující histaminovou intoleranci. 
  • Bez obsahu inulinu, maltodextrinu nebo rostlinné vlákniny, běžných aditiv jako je stearát hořečnatý, oxid křemičitý, nebo silice.
  • Všechny kmeny se pěstují na kultuře neobsahující mléčné, sójové médium. Jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez GMO a pro zajištění co největšího účinku byly sušeny mrazem.
  • Všechny kmeny byly pečlivě vědecky prozkoumány a zdokumentovány.
  • Produkty Smidge jsou pravidelně testovány na účinnost, čistotu a výživovou hodnotu. Mezi tyto nezávislé testy patří test na těžké kovy, analýza mikrobiomu, analýza účinnosti a další. 
  • Certifikovány American Type Culture Collection (ATCC).

Obsah balení: 60 kapslí (30 dávek). 

Složení: 

Kmeny bakterií:  v jedné kapsli
Bifidobacterium bifidum 5 miliard CFU*
(počet mikroorganismů tvořících kolonie)
Bifidobacterium breve
Lactobacillus plantarum
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium longum
Lactobacillus gasseri
Lactobacillus salivarius

Bez alergenů - mléka, sóji, vajec, ryb, měkkýšů, lepku, arašídů, kvasnic, nebo kukuřice.


Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování:

V prvních týdnech užívání mohou někteří jedinci pociťovat mírnou závrať, nevolnost či bolesti hlavy. Tyto symptomy by měly ustat. Pokud jsou tyto symptomy příliš silné, doporučujeme dávkování na určitou dobu snížit a poté postupně zvyšovat.

Dospělí: 2 kapsle jednou denně s jídlem

Děti: 1 kapsle denně s jídlem 

Podle potřeby dávky časem zvyšujte či snižujte. Menší dávka může být dosažena rozdělením kapsle a odběrem části obsahu. 

Pro vhodné dávkování v konkrétních případech využijte naší poradny poradna@puravia.cz


Země původu: USA

Skladování: Může být uchováváno při pokojové teplotě po dobu až dvou týdnů (výhoda když si chcete vzít produkt na dovolenou). Při dlouhodobém skladování umístěte lahvičku s kapslemi do chladu.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Smidge

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty