PŘI NÁKUPU NAD 2500 KČ DOPRAVA ZDARMA!

Odborníci, kteří nám pomáhají vybírat to nejlepší právě pro vás

Zde si můžete přečíst více o odbornících, se kterými spolupracujeme. Každý z nich se specializuje na konkrétní oblast zdraví, výživy a doplňků stravy. Na základě vlastních zkušeností ze své klinické praxe nám pomáhají vybírat ty pravé produkty, které mohou pomoci i vám na čisté cestě ke zdraví.

Recenze odborníků naleznete vždy v popisku daného produktu.

Žaneta Kremsa, FNLP
Žaneta Kremsa, FNLP

Žaneta je specialistka na funkční výživu a zdravý životní styl, certifikovaná GAPS terapeutka, autorka kuchařky Vaříme trochu jinak, lektorka, mentorka a spoluzakladatelka Institutu funkční medicíny a výživy. Její oblíbené téma je psychologie výživy a tradiční techniky přípravy potravin.


Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA
Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA

Eva je zakladatelkou Puravia.cz a Institutu funkční medicíny a výživy. Vystudovala obor ochrany veřejného zdraví na lékařské fakultě OU a již během svých studií praktikovala pro NHS London (National Health Service) v oblasti screeningu rakoviny děložního čípku, prsu a prostaty. Je autorkou knihy Hravě o živé stravě.​


MUDr. Jiří Zikmund
MUDr. Jiří Zikmund

Jirka je lékařem funkční medicíny a zároveň praktický lékař pro dospělé. Ve své praxi propojuje principy klasické západní medicíny s holistickým pohledem na člověka. V tom spatřuje smysl těchto dvou propletených větví.