Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

BIOTONIC ™ - Adaptogenní tonikum, 60ml

Využijte sílu tradičních čínských bylin. Toto unikátní adaptogenní bylinné tonikum umožňuje objevit kouzlo starověkých čínských receptur pro podporu vaší vitální síly. Jednou z obsažených adaptogenů je kozinec blanitý podporující normální činnost ledvin a močového měchýře, cévní soustavy a kardiovaskulárního systému.  Biotonic ™ to jsou rostlinné látky profesionální kvality.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

10 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-394

Bio Botanical

1 194,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení: 60 ml

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.Pokud se objeví nežádoucí účinky, přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky a barviva.Doba expirace 3 roky od data výroby, datum výroby vyznačeno na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz, nebo na naše sociální sítě Facebook  a Instagram.

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Astragalus membranaceus  (Common Name : Milk-vetch) Kozinec blanitý

  • Imunitní systém

BIOTONIC obsahuje Artemisia, čínské tonické bylinky. Jsou organicky pěstované, laboratorně testované na nečistoty. Příjemně chutnají.

Doporučené dávkování: 10 kapek, 2x denně.

Malé děti mohou používat 5 kapek rozmíchaných v malém množství vody nebo jiné tekutine. Biotonic ™ lze užívat současně s přípravkem Biocidin®.

Před použitím se poraďte se svým lékařem.

Složení: kořen Astragalus, kořeny sladké paliny, kořen Fo-Ti, kořen Eleuthero, zázvor, kořen Bai-Zhu Atractylodes, kořen čínského Yam, kořen Sclerotium, kořen Codonopsis, kořen čínské pivoňky, kurkuma, slupka mandarinky, kořen čínské lékořice připravený z medu, voda 48% - 54%, glycerin: 24% - 26%, alkohol: 10% - 12%.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty