Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Želatina bez příchuti, 454 g

Všichni aktivní i pasivní sportovci pozor! Tento TOP PRODUKT mezi kolagenovými doplňky je složený až z 90% z proteinů! Byl připravován v souladu s vysokými standardy instituce The United States Pharmacopeial Convention a získal certifikaci Kosher, která zaručuje jeho absolutní čistotu ( bezlepkový, bez glutamátu sodného, bez GMO a bez glyfosfátu). Nepění, vytvoří hrudky a kousky a je zcela bez chuti a zápachu. Prostě ho zamíchejte do studených i teplých nápojů, smoothie či pokrmů a užívejte!

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

25 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-559

Great Lakes

699,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • Želatina na rozdíl od hydrolyzovaného kolagenu tuhne, proto je ideální pro přípravu kulinářských specialit a želatinových pochoutek.
  • Nepění, nevytváří hrudky a kousky a je zcela bez chuti a zápachu.
  • Želatina je získávána z kůže, pojivových tkání a také z kostí z hovězího dobytka.
  • Dobytek pochází z Argentiny a Brazílie, je chovaný na pastvinách, a krmen trávou na základě standardů American Grass Fed Association a pokynů pro dobré životní podmínky zvířat.
  • Chov dobytka vylučuje použití růstových hormonů, antibiotik a steroidů, což je v souladu s potravinovou a zemědělskou legislativou v Argentině a Brazílii.
  • Produkt připravován v souladu s vysokými standardy instituce The United States Pharmacopeial Convention.
  • Oceněn certifikací Kosher, která zaručuje, že je tento produkt bezlepkový, bez glutamátu sodného (hojně používané ochucovadlo), bez GMO a bez glyfosfátu . Tento produkt je certifikovaný Keto, Paleo, s certifikáty FDA a SQF na úrovni Global Food Safety Initiative (GFSI).

Obsah balení: 454 g (38 dávek)

Složení: 100% hydrolyzovaný kolagen

Výživové hodnoty ve 100g výrobku:
Měď 0,3 mg
Železo 1,1 mg
Zinek 0,3 mg
Sodík 280 mg
Draslík 25 mg
Vápník 40 mg
Železo 1,1 mg

Obsah aminokyselin v denní dávce (12 g):
Alanin 1210 mg
Arginin 1023 mg
Kyselina Asparagová 737 mg
Cystein 11mg
Kyselina Glutamová 1254 mg
Glycin 3190 mg
Histidin 110 mg
Hydroxylysin 132 mg
Hydroxyprolin 1595 mg
Isoleucin 198 mg
Leucin 374 mg
Lysin 506 mg
Methionin 110 mg
Fenylalanin 286 mg
Prolin 1936 mg
Serin 418 mg
Threonin 242 mg
Tyrosin 110 mg
Valin 363 mg

Splňuje normu USP 33-NF 28 testování na obsah těžkých kovů a mikrobiologickou kontaminaci.


Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování: Použijte pro zahušťování, výrobu želé a výrobu dezertů. Doporučené dávkování jsou 2 zarovnané polévkové lžíce za den.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz


Země původu: USA

Skladování: Chraňte před chladem. Skladujte na suchém místě. Produkt má téměř neomezenou dobu použitelnosti při skladování v suchu. Po otevření spotřebujte do 3 let.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s odborníky.


Výrobce: Great Lakes

Kolagen a produkty želatiny Great Lakes Gelatin pocházejí z dobytka v Argentině a Brazílii. Jsou chovány na pastvinách a krmeny trávou na základě standardů American Grassfed Association a pokynů pro dobré životní podmínky zvířat. Produkce vylučuje použití růstových hormonů, antibiotik a steroidů, což je v souladu s potravinovou a zemědělskou legislativou v Argentině a Brazílii.
Společnost Great Lakes Gelatin® se zavázala monitorovat vznikající postupy a výzkum v oblasti dobrých životních podmínek zvířat a standardech chovu s ohledem na bezpečnost a kvalitu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty