Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Smidge Sensitive probiotika v prášku, 20 g

Víte proč je tento produkt jedním z nejkvalitnějších na světě? Běžná probiotika obsahují pouze některý z kmenů zdraví prospěšných bakterií, Smidge Sensitive jich má rovnou 8! Čisté složení bez umělých přísad a přidaných látek je zárukou dobré snášenlivosti i pro ty, kteří mají citlivější zažívací ústrojí.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

39 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-594

Smidge

2 967,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • Silný, lyofilizovaný a čistý produkt bez alergenů, s ideální kombinací bakterií
  • Obsahuje 8 kmenů zdraví prospěšných bakterií, které se přirozeně vyskytují v zažívacím traktu a mají dostatečnou schopnost kolonizovat střevo (L. plantarum, L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis).
  • Neobsahuje žádné kmeny, které produkují D-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus ani žádné kmeny tvořící spory (např. bakterie půdy), či bakterie způsobující histaminovou intoleranci. 
  • Bez obsahu inulinu, maltodextrinu nebo rostlinné vlákniny, běžných aditiv jako je stearát hořečnatý, oxid křemičitý, nebo silice.
  • Obsahuje 3 miliardy CFU v dávce.
  • Všechny kmeny se pěstují na kultuře neobsahující mléčné, sójové médium. Jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez GMO a pro zajištění co největšího účinku byly sušeny mrazem.
  • Všechny kmeny byly pečlivě vědecky prozkoumány a zdokumentovány.
  • Produkty Smidge jsou pravidelně testovány na účinnost, čistotu a výživovou hodnotu. Mezi tyto nezávislé testy patří test na těžké kovy, analýza mikrobiomu, analýza účinnosti a další. 
  • Certifikovány American Type Culture Collection (ATCC).

Obsah balení: 20 g (1000 dávek)

Složení: 

Kmeny bakterií: V 1 odměrce (20 mg)
Bifidobacterium bifidum 3 miliardy CFU*
(počet mikroorganismů tvořících kolonie)
Bifidobacterium breve
Lactobacillus plantarum
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium longum
Lactobacillus gasseri
Lactobacillus salivarius

Bez alergenů - mléka, sóji, vajec, ryb, měkkýšů, lepku, arašídů, kvasnic, nebo kukuřice.


Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Doporučené dávkování:

Smidge® je vysoce koncentrovaný doplněk stravy o vysoké kvalitě, proto k zajištění jeho účinků stačí podání velmi malého množství. U dětí jakéhokoliv věku doporučujeme začít jen s pár zrníčky a postupně navyšovat (co 2-3 dny). U citlivých jedinců a dětí blížících se věku 5 let možno užívat Smidge Infant Powder

V prvních týdnech užívání mohou někteří jedinci pociťovat mírnou závrať, nevolnost či bolesti hlavy. Tyto symptomy by měly ustat. Pokud jsou tyto symptomy příliš silné, doporučujeme dávkování na určitou dobu snížit a poté postupně zvyšovat.

Dávkujte pomocí přibalené lžičky. Před použitím se ujistěte, že jsou lžíce čisté a suché. 

Malé děti (3–5 let) - Přidejte do jídla dítěte množství prášku Smidge, asi jako na špičku tužky a postupem času ho pomalu zvyšujte, nebo podle pokynů lékaře. Nepřekračujte polovinu odměrky. Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.

Starší děti (ve věku 5–12 let) - Přidejte osminu nebo čtvrtinu odměrné lžičky prášku Smidge do jídla dítěte a pomalu ji časem zvětšujte na polovinu nebo na celou odměrku. U citlivých dětí a dětí ve věku do 5 let nepřekračujte polovinu odměrné lžičky. Může být užíván jednou denně nebo každý druhý den.

Dospívající a dospělí - Začněte přidáním čtvrtiny až poloviny odměrné lžičky Smidge do jídla a postupem času se zvyšujte. Tato probiotika pro dospělé mohou být užívána jednou denně nebo každý druhý den.

Podle potřeby dávky časem zvyšujte či snižujte.

Pro vhodné dávkování v konkrétních případech využijte naší poradny poradna@puravia.cz


Země původu: USA

Skladování:

Uchovávejte produkt v lednici a vždy se ujistěte, že je víčko pevně dovřené. Neodstraňujte balíček vlhkosti uvnitř lahve a nevystavujte vlhkému prostředí. Pokud cestujete, můžete přípravek uchovávat při pokojové teplotě až po dobu dobu jednoho týdne. Doporučujeme s sebou na cesty brát pouze potřebné množství. 


Podmínky přepravy:

Smidge® laktobacily obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem Smidge dobře snáší vyšší (letní) teploty do 25°C, a i v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti produktu při přepravě a doplněk stravy může být otevřen mimo lednici až po dobu jednoho týdne. 

Pokud teplota dlouhodobě překročí 25°C je produkt zasílán s chladící vložkou.

Objednávky tohoto výrobku jsou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka doručena co nejdříve v pracovní dny a byly tak dodrženy ty nejlepší podmínky pro skladování. Doručujeme pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa: Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.


Upozornění: 

Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Smidge

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty