Týden dopravy zdarma pro každý zdravý balíček. OMRKNĚTE I DALŠÍ SRPNOVÉ AKCE.

Herbal PROTECT-X - aromatický repelent proti hmyzu a klíšťatům, 120 ml

Tento zcela přírodní repelentní sprej populární americké značky si zamilujete! Nejen že nádherně voní, díky osvěžující vůni divokých bylinek, ale je vysoce účinný proti klíšťatům, komárům, blechám i ostatnímu nevítanému hmyzu, po dobu až několika hodin. Vědecké studie prokázaly, že přírodní ochranu před hmyzem zajišťují právě éterické oleje obsažené v květech a listech rostlin. Vyrazte beze strachu do přírody, protože Herbal PROTECT-X bezpečně ochrání nejen vás, ale i vaše děti a zvířata.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

19 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1139

North American Herb & Spice

779,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Proč užívat Herbal Protect-X repelent proti hmyzu? 

  Velmi účinná a dlouhotrvající ochrana proti hmyzu včetně klíšťat, která je bez  obsahu alkoholu, konzervantů a chemických přísad jako je DEET (N,N - diethyltoluamid).  Obsahuje směs z éterických olejů rozmarýnu, levandule, afrického gerania a citronové šťávy, které patří mezi nejznámější přírodní odpuzovače hmyzu.  Vyvinut expertkou na výživu a zakladatelkou firmy North American Herb & Spice ve spolupráci s Dr. Cassem Ingramem, který je nutričním lékařem a expertem v přírodní medicíně. 

Obsah balení: 120 ml.

Složení: 

 • Celková směs - 6,3%
 • Éterický olej z divokého rozmarýnu - 2,5%
 • Éterický olej z divoké PRAVÉ levandule - 1,5%
 • Éterický olej z africké Geránie - 1,3%
 • Éterický olej z citronové trávy - 1% 

Inaktivní složky a voda - 93,7%
Bez alkoholu.

Více informací o jednotlivých složkách:

 • Éterický olej z divokého rozmarýnu je velmi funkční ochranou před hmyzem, jelikož samotné aroma rozmarýnu je velmi nepříjemné klíšťatům a blechám.
 • Éterický olej z divoké PRAVÉ levandule je díky svému obsahu silic, tříslovin, antokyanů, hořčinů a pryskyřic velmi účinným repelentem proti molům, komárům a dalšímu hmyzu. Levandule je efektivnější smícháním právě s citronovou trávou a geraniem.
 • Éterický olej z africké Geránie nejen že odpuzuje hmyz a parazity, ale zároveň uklidňuje, harmonizuje, stabilizuje a zlepšuje náladu.

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


Aplikace:

Repelent nevydrží aktivní po celý den, proto je nutné aplikaci repelentu opakovat po 2-3 hodinách či po koupání. 

Aktivita repelentu je snižována nejen pocením, koupáním a deštěm, ale i například teplotou prostředí (např. teplota vyšší o 10 stupňů může snížit účinek repelentu až o 50%). 

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz


Země původu: USA

Upozornění: Vyvarujte se kontaktu s očima a ústy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doba expirace vyznačena na obalu. 


Výrobce: North American Herb & Spice

Přírodní výrobky od této americké firmy vám přináší zaručenou čistotu bez chemikálií a GMO, který by mohly zatěžovat vaše tělo. Ingredience získávají z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, ale i z divoké přírody Kanady a Aljašky, a tím zaručují maximální variabilitu a svěžest obsažených živin. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty