Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

Olej LOVE z divokého středomořského oregana, 30 ml

Pomáhá při zažívacích a dýchacích infekcích, jako antibiotický, antivirový a protiplísňový prostředek. Vhodný při kandidových infekcích, pásovém oparu, ekzémech, infekcích dutin, nehtových plísních, akné, kožních infekcích, kousnutí hmyzem, bradavicích, alergiích a dalších zdravotních problémech. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.

CG-126

Výrobce: Free Spirit Group Pty Ltd

619,00 Kč (s DPH)

557,10 Kč (s DPH)

-10%

popis produktu

Chrání a podporuje odolnost – obsahuje minimálně 80 % karvakrolu

Love 100% organický olej z divokého oregána je olej z oregana, které roste divoce a je ručně sbíráno v dalekých horských oblastech jihozápadního Turecka.

Houževnaté a nejvíce životem pulzující rostliny oregana (oreganum vulgare) rostou roztroušené na úrodné horské půdě, která je jedna z nejbohatších na minerály na světě. Staří Řekové byli jedni z prvních, jež rozpoznali zdraví upevňující vlastnosti oregana, a jejich řecký název oreiganon znamená „potěšení z hor“.

Divoké středozemní oregano prochází parní destilací a odměnou je tento esenciální olej. V době vrcholící výroby oleje turečtí muži a turecké ženy ručně sklízejí voňavé kvetoucí bylinky v nehostinných horách Turecka.

Na rozdíl od podřazených druhů často prezentovaných jako pravé oregano produkují tyto divoce rostoucí rostliny olej, jenž obsahuje velké množství karvakrolu a relativně málo thymolu, které oleji dodávají reputaci váženého a ctěného léčivého prostředku.

Divoké středomořské oregano získáváme přímo od primárního výrobce, abychom se ujistili, že naši zákazníci dostanou olej v nejčistší formě, nezměněný a věrný přírodě. Výrobek získal certifikát ekologického výrobku od společnosti Ecocert, TR.

Vlastnosti oleje z divokého oregana:

  • Minimálně 80 % karvakrolu.
  • Plný sloučenin se synergistickým účinkem a přirozeně se vyskytujících fenolů a životně důležitých minerálů.
  • Smíchaný s bio olivovým olejem.

Návod k použití:

Tento olej lze užívat externě, a tudíž ho aplikovat přímo na kůži (nejdříve použijte náplasťový test).

Přínos divokého oregana pro zdraví se připisuje jeho složkám, které jsou v přirozené rovnováze – vysokému obsahu karvakrolu a relativně nízkému obsahu thymolu, o nichž je vědecky dokázáno, že mají antiseptické a antioxidační účinky. Divoké oregano dále obsahuje silné estery, jež působí antifungálně.

Jelikož je čistý esenciální olej příliš silný na to, aby mohl být plně využit, byl smíchán s ekologicky vyprodukovaným extra panenským olivovým olejem pocházejícím z oblasti Grampians ve státě Victoria v Austrálii.

Poměr 1 díl divokého oregana : 4 dílům olivového oleje (200µl/ml) je evropsky uznaný standard, dle něhož se tělo oleji ideálně přizpůsobí a maximálně vytěží jeho zdraví prospěšné vlastnosti.

Ovšem stejně jako u všech ostatních bylinných olejů je třeba dbát opatrnosti. Vyhněte se používání oleje v těhotenství a v dlouhodobém časovém horizontu, ne déle než 3 týdny v kuse.

Divoké středomořské oregano: Origanum vulgare
Ekologický olej z divokého oregana
Původ: Turecko

Oreganový olej získal certifikát ekologického výrobku od společnosti Ecocert, TR. Olivový olej byl certifikován organizací NASAA (Národní asociací pro udržitelné zemědělství, Austrálie).

NIC NEBYLO PŘIDÁNO, NIC NEBYLO ODSTRANĚNO!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty