Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

K objednávce nad 2500 KČ DOPRAVA ZDARMA

ROSITA Olej z tresčích jater 90 kapslí

Doplněk stravy

Extra-panenský olej z tresčích jater Rosita (EVCLO) se vyrábí v malých várkách z tresky obecné (Gadus morhua) udržitelně lovené v čistých norských vodách.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

28 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-70

Rosita

1 149,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

ROSITA Olej z tresčích jater

Obsah balení: 90 kapslí

Vlastnosti oleje:

 • Vyrobeno z tresky. 
 • Olej získán za použití starobylých postupů. 
 • Zpracováno bez použití tepla, chemikálií a mechanického tlaku.
 • 100% rybí želatinové gelové kapsle.

Extra-panenský olej z tresčích jater Rosita (EVCLO) se vyrábí v malých várkách z tresky obecné (Gadus morhua) udržitelně lovené v čistých norských vodách. Olej se extrahuje za studena a za použití výjimečné řemeslné metody. Výsledný olej je čistý a autentický, přesně takový, jaký používali naši norští předkové stovky let zpátky.

Vyrobeno podle norem pro bezpečnost potravin HACCP (Systému analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů – Hazard Analysis and Critical Control Points).

Doporučená dávka:

 • dospělí: 3-4 kapsle denně
 • děti: 2-3 kapsle denně

Uskladnění:

 • Uchovávejte při pokojové teplotě (15°C - 25°C).*
 • Pokud to není nezbytně nutné, neuchovávejte v ledničce.**
 • Uchovávejte na tmavém místě.
 • Spotřebujte do 3 let od datumu výroby.

*Nepatrné výkyvy pod nebo nad uvedené teplotní rozpětí má na kapsle minimální dopad.

** Pokud pokojová teplota často nebo výrazně překročí 25°C, mohou být kapsle na krátkou dobu uchovávány v ledničce., Vzhledem k tomu, že nízké teploty mohou způsobovat kondenzaci, doporučuje se uchovávat kapsle v ledničce nejvýše jeden měsíc. Pokud se žádná kondenzace neobjeví, kapsle mohou v ledničce zůstat až tři měsíce, ale obecně se to nedoporučuje.

Informace pro alergiky: Výrobke obsahuje RYBY. 

Doporučující informace: užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému.

Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání rybího tělového oleje/oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. 

Máte-li po konzumaci extra panenského oleje z tresčích jater Rosita podezření na alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.  

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Uchovávejte na studeném, suchém místě.

Povolení zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Vitamín A

Přispívá k udržení normálního stavu zraku 

Vitamín D3

Přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu´
Přispívá k normální hladině vápníku v krvi
Přispívá k udržení normálního stavu kostí
Přispívá k udržení normální činnosti svalů
Přispívá k udržení normálního stavu zubů
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Podílí se na procesu dělení buněk
Je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

DHA/EPA:

DHA přispívá k udržení optimální činnosti mozku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení přirozeně zdravého stavu zraku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.

DHA přispívá k udržení optimální hladiny triglyceridů v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 2g DHA denně a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2g DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 3g EPA a DHA denně. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3g EPA a DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

TESTOVÁNÍ: všechny potravinové produkty Rosita (Rosita Real Foods™) jsou testovány třetími institucemi, laboratořemi a univerzitami. Analytické testy provedly následující organizace:

 • Národní ústav pro výživu a výzkum potravin mořského původu, Norsko (National Institute of Nutrition and Seafood Research, NIFES)
 • Laboratoř pro testování potravin a farmaceutických výrobků ALS FOOD & Pharmaceutical, Velká Británie
 • Eurofins Food Testing, Lucembursko (nadnárodní společnost testující potraviny a krmiva)
 • BioDetection Systems, Nizozemí (společnost zabývající se bezpečností a kvalitou potravin, zdraví a životního prostředí)
 • Služba pro analýzu výživy při Ústavu pro akvakulturu na Univerzitě ve Stirlingu, Skotsko
 • Project no (C3937). Extra panenský olej byl také testován (15.7.2011) výrobcem u neziskové organizace ECO Marine za použití Biolaboratoře ústavu Nofima (neboli Výzkumného ústavu pro potraviny, rybolov a akvakulturu v Norsku), která se specializuje na mořské raw materiály a produkty. Projekt č. (C3937).

Výsledky testování Extra panenského oleje z tresčích jater Rosita (EVCLO):

Veškerá výroba je testována s ohledem na kontaminující látky před naplněním lahví a odesláním k prodeji.

Výsledky testování jsou dostupné po kliknutí na níže uvedený odkaz:

EVCLO - Nutritional Analysis with purity testing

TABULKA:

Údaje o doplňku

Množství v dávce (% denní dávky*)

Kalorie 15

            Kalorie z tuku 15

Celkový tuk 1.5 g (2,0%)

            Nasycený tuk 0,3 (1,5 %)

            Cholesterol 6 mg (2,0%)

Vitamín A 700-955 IU (14-19,00 %)

Vitamín D3 47-125 IU (12-31%)

 

Omega-3 mastné kyseliny 417 mg ↑

DHA 195 mg ↑

EPA 143 mg ↑

 

Poznámka:

Omega 3, 4, 6, 7 a 11 tuky a vitamíny, včetně vitamínu A a D3, jsou „přirozeně se vyskytující“, a proto je do našeho oleje nikdy uměle nedoplňujeme.

Balení kapsulí: Vyrobeno za použití 100% rybí želatiny.

*Doporučená denní dávka je založena na kalorické výživě o 200 kaloriích. Pokud konzumujete jednou tolik kalorií, zdvojnásobte denní dávku.

Denní hodnoty nejsou stanoveny.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty