Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom, podmínky akce.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Nové Sleva! Balíček Vánoční mlsání

Balíček Vánoční mlsání

Přestože k tradičním Vánocům patří vánoční cukroví, náš balíček plný dobrot se brzy stane jednou z vašich dalších vánočních tradic. Obsahuje totiž vše, co k Vánocům patří a co potěší vaše chuťové pohárky. Dárková sada vybraných ořechových krémů, jedinečná pochoutka dovezená přímo z farmy na Bali v podobě kešu oříšků, bio mandle se solným květem, anebo chutný a křupavý snack z kokosových chipsů. Přesvědčíme vás, že mlsat můžete i zdravě!

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


Puravia

902,00 Kč (s DPH)

810,00 Kč (s DPH)

-92,00 Kč

popis produktu

A co v balíčku najdete?

Kešu ořechy z Bali s mořskou solí
Řekli byste, že ručně sklizené kešu ořechy sbírané farmáři z exotického ostrova Bali můžou chutnat jinak? Vyzkoušejte sami a pochopíte! Mořská sůl dodá této superpotravině lahodnou pomyslnou tečku.

Bio mandle se Solným květem
Pečlivě vybrané mandle od pěstitelů z Mallorcy. Jsou pražené na extra panenském olivovém oleji a jsou dochuceny nejlepší solí světa - Solným květem.  Solný květ obsahuje více než 80 minerálních a stopových prvků, má 2krát více draslíku a vápníku a až 20 krát více hořčíku než běžná mořská sůl. 

Bio Chipsy Provensálské
Bio bramborové lupínky se Solným květem  a jemnou příchutí provensálských bylinek - Brambory pro tyto Chipsy se pěstují ve Španělsku v nadmořské výšce nad 1000 m v oblasti Soria a jsou v bio kvalitě. Sklízí se výhradně ručně a díky tradiční řemeslné technice jsou nakrájeny na tenké plátky. Smažení probíhá při nižších teplotách pouze v extra panenském olivovém oleji, poté jsou důkladně vysušeny a ochuceny Solným květem.

Bio kokosové chipsy s mořskou solí
Chipsy s mořskou solí poskytují na 100 g 2996 kJ/713 kcal. Nyní byste mohli namítnout, že jde vlastně o opravdové energetické bomby! Ano, ale v pozitivním slova smyslu! Mlsat ořechy s obsahem zdraví prospěšných tuků je přece mnohem zdravější, než mlsat levné čokoládové cukrovinky s uměle ztuženými oleji, které jsou navíc bohaté na jednoduché cukry.

Dárkovou sadu ořechových krémů
Dárková sada 8x60g ořechových krémů je ten nejlahodnější způsob, jak potěšit chuťové buňky někoho blízkého nebo přímo ty vlastní. V elegantní krabičce čeká královská degustace oříškových a arašídových krémů. Udělejte si radost. 

  • 100% Lískooříškový krém 60g
  • Lískový krém s BIO mléčnou čokoládou 60g
  • Arašídový krém s kokosem 60g
  • Arašídový krém DELUXE 60g
  • 100% Kešu krém - jemný 60g
  • 100% Mandlový krém - jemný 60g
  • Arašídový krém s BIO mléčnou čokoládou 60g
  • 100% Arašídový krém - jemný 60g

Obsah balení

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty