Květnová akce - ke každé objednávce značky Inlight nad 2499 Kč dárek zdarma, podmínky akce.

Doprava zdarma v rámci ČR a SR ke každé objednávce nad 2500 Kč.

Sleva! Balíček Vánoční mlsání

Balíček mlsání

S tímto balíčku přesvědčíme každého, že mlsat můžete i zdravě!

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.


Puravia

477,00 Kč (s DPH)

429,00 Kč (s DPH)

-48,00 Kč

popis produktu

A co v balíčku najdete?

Kešu ořechy z Bali s mořskou solí
Řekli byste, že ručně sklizené kešu ořechy sbírané farmáři z exotického ostrova Bali můžou chutnat jinak? Vyzkoušejte sami a pochopíte! Mořská sůl dodá této superpotravině lahodnou pomyslnou tečku.

Bio mandle se Solným květem
Pečlivě vybrané mandle od pěstitelů z Mallorcy. Jsou pražené na extra panenském olivovém oleji a jsou dochuceny nejlepší solí světa - Solným květem.  Solný květ obsahuje více než 80 minerálních a stopových prvků, má 2krát více draslíku a vápníku a až 20 krát více hořčíku než běžná mořská sůl. 

Bio Chipsy Provensálské
Bio bramborové lupínky se Solným květem  a jemnou příchutí provensálských bylinek - Brambory pro tyto Chipsy se pěstují ve Španělsku v nadmořské výšce nad 1000 m v oblasti Soria a jsou v bio kvalitě. Sklízí se výhradně ručně a díky tradiční řemeslné technice jsou nakrájeny na tenké plátky. Smažení probíhá při nižších teplotách pouze v extra panenském olivovém oleji, poté jsou důkladně vysušeny a ochuceny Solným květem.

Bio kokosové chipsy s mořskou solí
Chipsy s mořskou solí poskytují na 100 g 2996 kJ/713 kcal. Nyní byste mohli namítnout, že jde vlastně o opravdové energetické bomby! Ano, ale v pozitivním slova smyslu! Mlsat ořechy s obsahem zdraví prospěšných tuků je přece mnohem zdravější, než mlsat levné čokoládové cukrovinky s uměle ztuženými oleji, které jsou navíc bohaté na jednoduché cukry.

Obsah balení

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty