Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Tulsi Imunita BIO, 25 sáčků

Základem tohoto bylinného čaje je Bazalka posvátná, známá jako Tulsi, doplněná Skořicovníkem cejlonským a Zázvorem lékařským. Co mají tyto bylinky společné? Podporují normální funkci dýchacího systému, přispívají ke správnému trávení a celkovému osvěžení těla. Přidejte Pepř černý a získáte ideální osvěžující nápoj pro váš start do nového dne. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

22 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1198

Organic India

142,00 Kč (s DPH)

popis produktu

  • BIO bylinný čaj bez kofeinu v optimální kombinaci Tulsi neboli Bazalky posvátné se Skořicovníkem cejlonským, Zázvorem lékařským a Pepřem černým.
  • Všechny byliny pochází z certifikovaného biologického zemědělství.
  • Tulsi neboli Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) patří v Indii ke svatým bylinám. Záznamy o používání této byliny jsou známé po tisíce let.
  • Tulsi podporuje imunitní systém a přispívá normálnímu funkcím dýchacího systému. Podporuje také srdce, vitalitu ale také chrání před stresem.
  • Zelený čaj příjemně osvěžuje tělo, podporuje udržování tělesné hmotnosti, chrání před stresem a podporuje vitalitu.
  • Byliny jsou bez umělých barviv, pesticidů, herbicidů a chemických látek.
  • Výrobek je bez lepku a je certifikován košer.

Obsah balení: 25 nálevových sáčků (samostatně balených). 

Návod na přípravu a dávkování: Popíjejte 1-3 šálky denně. 
1 sáček zalijte vroucí vodou (200-250 ml) a nechte vyluhovat 5-10 minut. 
V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz.

Složení:  List BIO Bazalky posvátné (Ocimum sanctum), kůra Skořicovníku cejlonského (Cinnamomum zeylanicum), oddenek Zázvoru lékařského (Zingiber officinale), Plod Pepřovníku černého (Piper nigrum).

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 1 sáčku  (2 g)
List BIO Bazalky posvátné (Ocimum sanctum) 890 mg
Kůra Skořicovníku cejlonského (Cinnamomum zeylanicum) 445 mg
Oddenek Zázvoru lékařského (Zingiber officinale) 444 mg
Plod Pepřovníku černého 222 mg

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Tulsi - Bazalka posvátná podporuje vykašlávání, podporuje funkce dýchacího systému, imunitní systém, srdce, vitalitu a potlačuje stres.

Čajovník čínský (Camellia sinensis) podporuje osvěžení těla, duševní a fyzickou schopnost, kognitivní a duševní zdraví, koncentraci a spánek. Také podporuje vitalitu a chrání před stresem. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a přispívá k přirozené obranyschopnosti.

Tulsi - Bazalka pravá podporuje funkci imunitního systému, duševní a kognitivní činnost, správné trávení, normální funkce dýchacího systému, vylučování vody z organismu a přispívá ke správným funkcím krevního oběhu.
Skořicovník cejlonský (kůra) je antioxidant, podporuje normální trávení a chuť k jídlu, přispívá k osvěžení těla, podporuje normální hladinu cukru v krvi, normální hladiny cholesterolu v krvi, činnost kardiovaskulárního systému a funkce reprodukční a močové soustavy. Také přispívá k normálnímu stavu pokožky a sliznic, k normálním funkcím dýchacího systému a podporuje správnou činnost střev.

Zázvor lékařský (Zingiber officinale) podporuje správnou funkcí svalů, má vliv na vitalitu, energii a únavu, a přispívá k udržení správné hladiny cukru v krvi. Dále přispívá k správnému trávení, zdraví během cestování a podporuje přirozenou obranyschopnost, normální funkce dýchacích cest a metabolismus sacharidů.

Pepř černý  (Pepřovník černý) podporuje normální trávení.


Země původu: Indie, vyrobeno pro Českou republiku

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření. 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.


Výrobce: Ecce Vita

Přední česká společnost působící v oblasti přírodní medicíny již 20 let. Za vznikem značky stojí Ing. Iveta Ječmík Skuherská, výživová poradkyně, absolventka Školy klinické naturopatie a Dr. David Frej, lékař se zaměřením na celostní funkční medicínu, autor řady knih o zdraví. Filosofie této značky je zaměření se na prevenci a šíření povědomí o její nutnosti. Jejich doplňky stravy a bylinné směsi jsou vyráběny podle vlastních, originálních receptur se zaměřením na kvalitu a co nejvyšší vstřebatelnost. Mimo vlastní výrobky se firma Ecce Vita zaměřuje na dovoz různých BIO funkčních potravin a bylinných doplňků stravy.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty