Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


videoFree

L-Methylfolát

Folát je přirozená aktivní forma kyseliny listové . Nedostatky folátu jsou běžné, protože mnoho jedinců nekonzumuje dostatek potravin bohatých na foláty a folát je také znehodnocen při vaření nebo zpracování potravin. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Omlouváme se zboží je momentálně VYPRODÁNO.

CG-542

Výrobce: Klaire Labs

644,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Metafolin ® ‡ L-5-MTHF

Ačkoli jsou zahrnuty do multivitaminů, někteří jednotlivci nedokáží přeměnit kyselinu listovou na folát do své bioaktivní formy, takže jsou stále ohroženi nedostatkem. L-5-MTHF, aktivní, methylovaná forma folátu, nevyžaduje  další metabolické kroky v těle, takže je často preferovanou volbou pro ženy, děti a ty, které mají absorpční nebo metabolické defekty. L-5-MTHF účinně podporuje methylaci, biosyntézu DNA, metabolismus homocysteinu a funkci nervového systému. 

Jedná se o aktivní formu kyseliny listové (folát) má jedinečný přínos zejména pro jedince, kteří trpí metabolickým defektem (mutací) znemožňující přeměnu neaktivní kyseliny listové na aktivní pro tělo využitelný folát.

 Dodává 1 700 mcg DFE folátu na kapsli. 

Doporučení dávkování1 kapsle denně s jídlem nebo podle pokynů lékaře.

Obsah balení: 60 kapslí ( 60 dávek)

1 kapsle složení
Množství na kapsli   % Denní hodnota
Folát (jako Metafolin ® ‡ L-5-methyltetrahydrofolát) 1 700 mcg DFE 425 %
(1 000 mcg)

Další složkyMikrokrystalická celulóza, vegetariánská tobolka (hydroxypropylmethylcelulóza, voda), L-leucin, celulóza a oxid křemičitý.

 Metafolin ® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo.

Bez následujících běžných alergenů: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýši, ořechy, arašídy, pšenice, lepek, sója a kukuřice. Neobsahuje umělá barviva, příchutě ani konzervanty.

Pozor:  Pokud jste těhotná, kojíte, máte zdravotní stav nebo užíváte léky na předpis, poraďte se s lékařem před použitím tohoto přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty