Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Populární příspěvky

Novinky

PADMA: Vyvinuto v Tibetu, vyrobeno a zkoušeno ve Švýcarsku

Kategorie: Různé

Dnešní blogový článek bychom rádi věnovali společnosti, které patří neodmyslitelné místo v naší produktové nabídce. Pyšnit se může více než 50letou tradicí v oblasti výroby a distribuce rostlinných přípravků a doplňků stravy založených na tibetské medicíně. V některých evropských zemích je považována za stavitele mostů mezi východní a západní medicínou a její směsi jsou evidované a schválené jako léky. Aktuálně se zaměřuje na produkci švýcarských směsí dle původních originální tibetských formulí v kapslích.

Proč zrovna tibetská medicína?

padma tibetska

Pojďme se na ni podívat z hlediska lidského zdraví

Tibetská medicína je prastarý tradiční systém, který vnímá lidské tělo jak celek a pracuje na všech úrovních – fyzické, energetické i mentální. Soustředí se na odstranění příčin poruch v lidském těle způsobených nerovnováhou v organismu. K tomu používá hned několik metod. Od úpravy stravovacích návyků přes medikamenty na přírodní bázi až k nejrůznějším druhům terapií. Tibetská medicína a západní medicína se mohou vzájemně velmi dobře doplňovat, zejména při řešení chronických potíží.

Pokud existují 3 slova vystihující filozofii společnosti Padma, pak jsou to tato – čistota, unikátnost, tradice. Všechny produkty jsou vyráběny podle nejvyšších standardů farmaceutické kvality. Kombinace starodávných tibetských receptur se švýcarskou kvalitou zajišťuje unikátnost každému jednomu výrobku.

Přichází podzim a s ním období prověřující odolnost našeho imunitního systému

Přichází podzim

Vzhledem k sychravému podzimnímu počasí, ubývajícím slunečním paprskům a stále častějším útokům ze strany virů a bakterií na náš organismus vám dnes představíme dva produkty. Ty, které by z hlediska tibetské medicíny rozhodně neměly chybět v žádné domácnosti.

Movitib

PADMA MOVITIB

Tento produkt je jedním z nejznámějších přípravků tibetské vědy vhodný pro mladší i starší generaci. Název nese podle celosvětově známé rostliny chebuli srdčité (Tinospora cordifolia), která svojí chladivou a přitom mírnou energií vyvažuje stav těla. Tento přírodní antioxidant podporuje normální funkci jater, močových cest, hladinu cukrů v krvi a normální stav kloubů. Další významnou složkou je mumio, v tibetské medicíně považováno za elixír dlouhého života s příznivými účinky na organismus, ošetřující zejména nerovnováhu energie. Více informací k produktu naleznete ZDE.

respiakut

RESPI AKUT

Jak už sám název napovídá, tato bylinná směs dle tibetské receptury O´Su (tibetský výraz pro koriandr) je díky svému složení vhodná k užívání především na podzim a na jaře. Skládá se z pečlivě vybraného a vyváženého většího množství sušených a mletých bylinek a koření. Obsahuje mimo jiné i lékořici, zázvor lékařský a chebuli srdčitou podporující imunitní systém a normální funkci dýchacího systému. Více informací o produktu naleznete ZDE.

Pokud bychom chtěli napsat o všech produktech značky Padma, jeden blogový článek by nám rozhodně nestačil. Co je však důležité zmínit na závěr, je fakt, že všechny naše produkty osobně testujeme. Pokud tedy máte chuť vyzkoušet sílu tradičních tibetských receptur, jděte rozhodně do toho. Věříme, že budete stejně nadšení, jako my. A pokud budete chtít poradit, neváhejte se obrátit s dotazy na naši poradnu.

Pevné zdraví a krásný podzim Vám přeje celý tým Puravia.

Štítek:
200 Zobrazení
Líbilo se