Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Doprava zdarma od 2500 Kč

Populární příspěvky

Ta nejlepší výživa pro každého z nás

Ta nejlepší výživa pro každého z nás

Kategorie: Různé

Nedostatek živin, stresující životní styl a špatné stravovací návyky ovlivňují každého z nás. V Puravii se však snažíme vybudovat místo, kde najdete jen ty TOP produkty, které jsou čisté a ověřené nejen našimi odborníky, ale i našimi zákazníky.

Výživa pro život... je motto Novozélandské značky Nuzest, kterou nyní nově najdete na našem e-shopu. Tuto značku jsme pro vás vybrali jelikož nás oslovil jejich přístup ke kvalitě, odbornosti a v neposlední řadě také množství informací, které nám byli schopni poskytnout o jejich produktech.

Příběh těchto přírodních produktů začíná v roce 2005, kdy tehdy 23 leté dceři zakladatele Trevora Bollanda, byla diagnostikována roztroušená skleróza. Rodina se však nesmířila s dceřinou diagnózou a začala hledat jiná východiska, jak s touto nemocí bojovat. Trevor se tak spojil s experty po celém světě - od neurologů a vědců, až po odborníky, kteří se zabývají komplexní medicínou. Tito odborníci spojili své síly a přišli s unikátními přírodními produkty, jejichž každá ingredience má své opodstatnění a které pomohly Trevorově dceři, které tato výživa dává život.

Výživa pro život každého z nás...
Pevně věříme, že díky komplexnímu obsahu kvalitních živin se výrobky Nuzest mohou stát doplňkem ve výživě každého z nás. Každý z nás je totiž vystaven podmínkám moderní doby, která přináší nejen stres, ale i nedostatky v příjmu správných makro i mikro živin. Jednotlivé doplňky stravy Nuzest obsahují mnoho druhů ovoce a zeleniny, a zároveň jsou nabité vitamíny a minerály, které nám mohou pomoci v boji proti nejrůznějším stresovým faktorům.

V produktech Nuzest najdeme pouze ty nejčistší ingredience, bez plniv, pojiv a chemických přísad. Navíc je při výrobě jednotlivých doplňků stravy užito těch nejčistších pěstitelských a výrobních metod, a to od sazení až po zpracování.

Proto abychom si mohli být jisti, že dodáváme tělu opravdu jen to nejlepší Nuzest pravidelně nechává své výrobky testovat na lepek, laktózu, kasein, ořechy, mléko, těžké kovy a mnoho dalších alergenů. A neposlední kvalitou Nuzestu, kterou velmi oceňujeme je to, že výrobce nezapomíná ani na životní prostředí a balí své výrobky do nejlehčeji recyklovaného materiálu.

Věříme, že mezi těmito produkty si vybere opravdu každý...
Lahodný nápoj Good Green Vitality vás překvapí výbornou chutí a dodá tělu vysoké množství živin z 75 nejrůznějších ingrediencí. Vitamín C a mnoho dalších látek, které podporují imunitní systém, se pyšní svou kvalitou, která je zaručena udržitelným způsobem farmářského pěstování a následného zpracování.

Proteinový prášek Clean Lean Protein je oblíbeným rostlinným zdrojem bílkovin pro růst svalů nejen mezi sportovci, ale i mezi lidmi, kteří si chtějí udržet zdravou váhu a správný stav kostí. Navíc je tento prášek získávaný z hrachu - udržitelné plodiny, pro jejíž pěstování je potřeba méně půdy a vody, a navíc přidává zpět do půdy životně důležité živiny, jako je například dusík.

Nuzest myslí i na zdraví těch nejmenších z nás! Kids Good Green je navržen tak, aby splňoval potřeby dětí a dodal jim přesně ty vitamíny a minerály, které naše děti potřebují nejvíce. V tomto chutném doplňku stravy můžeme nalézt více jak 55 ingrediencí, které jsou stejně jako u ostatních produktů získávány jen z těch nepřirozenějších a nejudržitelnějších zdrojů.

Jsme přesvědčení, že každý z vás si mezi těmito produkty najde svého oblíbence, který vás bude provázet na cestě k zdravějšímu životnímu stylu, tak jako tomu bylo u dcery zakladatele Nuzest.

637 Zobrazení
Líbilo se