Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Nové Sleva! Balíček vanoční pečení

Balíček Vánoční pečení

S námi vás bude pečení vánočního cukroví opět bavit. A nejen to. Všechny produkty z tohoto balíčku patří mezi zdraví prospěšné, takže hurá do pečení i mlsání bez výčitek svědomí. Kokosový cukr, kakaový prášek, kakaové máslo, výborná domácí marmeláda, kešu a mandle. Žádné rafinované cukry, chemické přísady ani konzervanty. Pečení s námi bude jen pomyslnou tečkou na vaší cestě za zdravým životním stylem. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

10 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


Puravia

1 460,00 Kč (s DPH)

1 320,00 Kč (s DPH)

-140,00 Kč

popis produktu

A co v balíčku najdete?

100% Bio kokosový cukr
Sladí jemně, má delikátní chuť i vůni ovocného karamelu. Je příznivější forma sladidla. Glykemický index kokosového cukru se pohybuje okolo hodnoty 50, což je méně než u řepného cukru nebo např. javorového sirupu. Tím se kokosový cukr řadí mezi potraviny se středním glykemickým indexem.

RAW Kakaový prášek BIO 200g
Ekvádorské kakao je označováno za jedno z nejkvalitnějších, má výjimečnou chuť i aroma. Je vyrobeno z NEPRAŽENÝCH ekvádorských kakaových bobů (odrůda Arriba Nacional) v RAW kvalitě. Obsahuje minimálně 10% kakaového másla.

Kakaové máslo natural bio 500g
Lisováním rozdrcených nepražených kakaových bobů, resp. kakaové hmoty, vzniká kakaové máslo, máslo má velice jemnou čokoládovou vůni. Kakaové máslo se používá na zjemnění chuti čokolády při její výrobě. Kakaové máslo BIO lze použít také na pečení, vaření a smažení (sladkých a slaných pokrmů). 

Kešu oříšky 500g
100% prémiová kvalita - bez pesticidů, fungicidů, herbicidů

Mandle Valencia 500g
100% premium quality - RAW kvalita, bez pesticidů, fungicidů, herbicidů

Marmeláda lesní ovoce - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Úžasné marmelády, vyráběné jen z těch nejčerstvějších surovin a bez chemických přísad. Naprosto dokonalá chuť, když marmeládu naberete na lžíci a pomalu vložíte do úst, tak chcete, aby nikdy neodešla. Přivíráte oči, vidíte slunce, stromy s tím nejkrásnějším ovocem a jste prostě šťastní.

Obsah balení

Související produkty