Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Smidge Infant v prášku 15g

DŘÍVE GUTPRO INFANT - DĚTSKÝ PRÁŠEK - ŽIVÉ BAKTERIE

Nyní je součástí balení dávkovací lžička.

Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a Slovenskou poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka doručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

4 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-192

Smidge

2 425,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Obsah balení. 15g (až 750 doporučených dávek)

Smidge® laktobacily v prášku

Obsahuje 7 klinicky ověřených kmenů (Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus salivarius). Je bez d-laktátu. Dávkování vydrží až 2 roky! Uchovávejte v lednici.

Z důvodu udržení Know-how a vyhnutí se kopírování přesného složení, výrobce se rozhodl že neuvede konkrétní kmeny kultur.

Smidge® laktobacily je čistý suplement!

 • obsahuje z 50% Bifidobacterium infantis
 • obsahuje 6 miliard KPJ na 1/64 čajové lžičky ("kapka" na naší lžíci, kterou doporučujeme zakoupit společně s prvním balením Smidge ®)
 • neobsahuje žádné kmeny, které produkují d-laktát. Neobsahuje Streptococcus thermophilus ani žádné kmeny tvořící spory (např. bakterie půdy)
 • neobsahuje inulin, FOS a jiná prebiotika
 • neobsahuje žádné pomocné látky nebo plniva, jako například oxid křemičitý nebo stearát horečnatý
 • je bez běžných alergenů. Všechny kmeny se pěstují na kultuře neobsahující mléčné, sójové médium. Jsou pěstovány na vegetariánské kultuře bez GMO. Neobsahuje mléko/kasein, vejce, ryby, měkkýše, pšenici/lepek, arašídy, ořechy, kvasnice, kukuřici nebo sóju
 • vhodnou dávku snadno odměříte podle potřeb Vašeho dítěte pomocí naší dávkovací lžíce
 • je certifikován American Type Culture Collection (ATCC) a pro zajištění co nejvyššího účinku byly sušeny mrazem
 • vyžadují chlazení
 • výrobek je vhodný pro všechny

Dávkování: Pro vhodné dávkování v konkrétních případech využijte naší poradny.

Smidge® je vysoce koncentrovaný doplněk stravy o vysoké kvalitě, proto k zajištění jeho účinků stačí podání velmi malého množství.

Začínat jen s pár zrníčky a postupně navyšovat (co 2-3 dny) -  u dětí jakéhokoliv věku.

Doporučené dávkování:
Novorozenec/kojenec - 1 lžička během jídla
Nepřekračujte dvě lžičky Smidge denně.
** Podle potřeby časem zvětšujte nebo zmenšujte

Batole/dítě - 1 lžička během jídla
Nepřekračujte 3 lžičky Smidge denně.

Dospívající/dospělý - 1 lžička během jídla
Nepřekračujte 3-4 lžičky denně.

DÁVKOVACÍ LŽIČKA JE SOUČÁSTÍ BALENÍ!

Skladování: Uchovávejte produkt v lednici a vždy zakryjte pro dlouhodobé skladování. Neodstraňujte balíček vlhkosti uvnitř lahve. Ujistěte se, že lžíce jsou čisté a suché před použitím s práškem pro dosažení nejlepších výsledků.

Podmínky přepravy:

Smidge® laktobacily obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní. Také obal je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem Smidge dobře snáší vyšší (letní) teploty do 25°C, a i v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti produktu při přepravě a mohou být NEOTEVŘENÁ mimo lednici až týden.
Pokud teplota dlouhodobě překročí 25°C je produkt zasílán s chladící vložkou.

Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. Doprava pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa: Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop, Českou a SK poštou. V případě osobního odběru, je nutné objednávku vyzvednout do 24 hodin.

Vhodnost užívání tohoto přípravku předem konzultujte se svým lékařem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

V případě dotazů se prosím obraťte na naši odbornou poradnu zdarma: poradna@puravia.cz nebo na naše sociální sítě Facebook a Instagram.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty