Video ZDARMA !!!X
Video na téma zdraví zubů

Stáhnete si zdarma video Evy Hájkové na téma ústní mikrobiom a zdraví zubů.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání videa zdarma.


videoFree

Z důvodu vytížení dopravců v předvánočním provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

MycoCholest, 90 kapslí

Vysokou hladinu cholesterolu má většina české populace. Kvalitní kombinace královny mezi houbami Shiitake s červenou fermentovanou rýží, koenzymem Q10 a rutinem, vzájemně podporuje účinky jednotlivých látek. Červená fermentovaná rýže obsažená v tomto produktu je organicky vypěstovaná v USA. Díky formě zpracování fermentací tak vzniká látka, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

29 ks

1-2 dny
Další možnosti a časy doručení

Objednávky vytvořené před 12:00 budou odeslány tentýž den.


CG-1228

MycoMedica

390,00 Kč (s DPH)

popis produktu

 • Červená rýže se zpracovává fermentací pomocí kvasinek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakoliny (zvláště monakolin K), která dokáže udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi.
 • Veškerá produkce fermentované rýže prochází přísným testováním a díky tomu si můžete být jisti, že výrobek neobsahuje žádné škodlivé látky (např. toxiny citrinin či nephrotoxin), což bývá častý problém čínských producentů.
 • Aby zůstalo zachováno celé spektrum účinných látek a zároveň se zvýšil účinek produktu, je použita červená fermentovaná rýže o koncentraci pouze 0,6%.
 • Výskyt více jak 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů v houbové struktuře je testováno nezávislou německou laboratoří Agrolab.
 • Heslem firmy Mycomedica je KVALITA - BEZPEČNOST - ÚČINNOST, které neberou na lehkou váhu. Díky tomu se stali nejvýznamnějším východoevropským výrobcem produktů z vitálních hub.
 • Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů.

Obsah balení: 120 kapslí.
500 mg extraktu v želatinových kapslích.

Hmotnost balení netto: 74,4 g

Složení: Prášek z fermentované červené rýže (Monascus purpureus), Extrakt z plodnice s 30% polysacharidů z Shiitake (Houževnatec jedlý, Lentinula edodes), Koenzym Q10, Rutin.
Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 1 kapsli 
0,6% Monakolinu K z prášku z červené fermentované rýže (Monascus purpureus) 420 mg
Extrakt z plodnice s 30% sacharidů z Shiitake (Houževnatec jedlý, Lentinula edodes) 50 mg
Koenzym Q10 15 mg
Rutin 15 mg

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Monascus purpureus (červená fermentovaná rýže) má povolená následující zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

 • přispívá k normálním hladinám cholesterolu v krvi

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle 2x denně a zapijte jej vodou či slabým čajem. Kapsle užívejte na lačno, minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle.

V případě dotazů se prosím zdarma obraťte na naši odbornou poradnu: poradna@puravia.cz


Země původu: USA
Země výroby: Česká republika

Skladování: Uchovávejte na suchém, temném místě do 25°C v dobře uzavřeném obale, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte mrazu, nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doba expirace vyznačena na obalu.

Nejedná se o lék a nelze ho za předepsané léky nezaměňovat.


Výrobce: MycoMedica

je ryze česká rodinná firma, která byla založena v roce 2010. Zakladatelem byl Milan Schirlo, který se už 20 let zabývá vitálními houbami a tradiční čínskou medicínou. Filosofie společnosti MycoMedica je jednoduchá, ale jasná. Vyrábí a prodává produkty, které jsou: kvalitní, bezpečné a hlavně účinné. Všechny produkty jsou podloženy certifikáty o testování.


Testování a certifikáty:

 • Testováno německou nezávislou laboratoří Agrolab na více než 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů, a člověku nebezpečných organismů. 
 • Tyto testy si můžete prohlédnout zde, zde a zde
 • Kvalita zaručena certifikátem z analýzy, zde
 • V nedávné době tato firma rozšířila testování i na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs).
 • Finální výroba všech produktů Mycomedia probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek v České republice. Pro výrobu používají standardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém kvality IFS.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Související produkty