Prosincová akce - doprava zdarma ke každé objednávce a při objednávce nad 1500 Kč dárek aromastrom.
Díky předvánočnímu provozu, může dojít ke zpoždění některých zásilek.

Populární příspěvky

Novinky

Nastal čas na změnu

Kategorie: Různé, Aktuality

Naše nová kategorizace ulehčí klientům vyhledávání vhodných produktů pro jejich konkrétní zdravotní problém.

Každý, kdo zná fungování našeho e-shopu v oblasti doporučování vhodných produktů, ví, že tuto funkci zastává, a to velmi profesionálně, naše poradna. Přesto jsme se rozhodli našim klientům celý tento proces ulehčit a kompletně jsme změnili kategorizaci. Ať už tedy přicházíte na náš e-shop s jasným cílem, nebo naopak potřebujete doporučit produkt, který je pro vás vhodný, nové členění vám nákupní proces velmi zjednoduší.

Jak tedy bude tato novinka vypadat v praxi?

1. Přicházím jako klient, který jasně ví, které doplňky stravy chce nakoupit – KATEGORIE DOPLŇKY STRAVY.

V tomto konkrétním případě je celý proces vyhledávání velice snadný. Stačí si v kategorii Doplňky stravy a složky najít produkt, který hledám (vitamíny, minerály, proteiny, prebiotika a probiotika), a z široké nabídky dostupných produktů si vybrat ten, který je pro mě nejvhodnější. Ať už z hlediska ceny, značky nebo složení.

2. Přicházím jako klient, který by se rád zaměřil na určitou část těla, ale nemám vybraný konkrétní produkt – KATEGORIE ČÁSTI TĚLA.

Velmi často do naší poradny píšou klienti, kteří by se rádi zaměřili na konkrétní část těla, ale neví, které produkty jsou pro ně vhodné. V tomto případě již není potřeba kontaktovat naši poradnu, ale v rámci nové kategorizace si jednoduše zvolíte část těla, na kterou se chcete zaměřit (mozek, nervový systém, cévy, kůže, štítná žláza…), a všechny doporučené produkty s detailními popisky se vám nabídnou samy.

3. Přicházím jako klient, který se potýká s konkrétní problematikou, nebo mám jasný cíl a rád bych se na toto zaměřil - KATEGORIE PROBLEMATIKY.

Zde si přijdou na své klienti, kteří chtějí například podpořit svoji imunitu, bojují s nespavostí či dlouhodobě podléhají stresové zátěži. Dalším faktorem mohou být jasně stanovené cíle jako například hubnutí, detoxikace organismu, ale také v létě ochrana proti slunci. To je samozřejmě jen krátký výčet z mnoha dalších problematik a cílů, které naši klienti řeší. Opět stačí zvolit, co chcete konkrétně řešit, a doporučené produkty se vám přehledně zobrazí.

4. Přicházím jako klient hledám produkty vhodné přímo pro mě z hlediska pohlaví, nebo věku - KATEGORIE PRO KOHO.

Stále častěji se v poslední době setkáváme s produkty, které jsou vyrobeny speciálně pro určité pohlaví nebo věk. Díky této kategorii lze v jednom jediném kroku vytřídit produkty vhodné pro muže, ženy, děti, novorozence, seniory, ale i sportovce a těhotné ženy.

5. Přicházím jako klient hledající kvalitní potraviny nebo nápoje - KATEGORIE POTRAVINY A NÁPOJE.

Tato kategorie v sobě zahrnuje vše, co lze označit slovy kvalitní potraviny a nápoje. Od sladkého, přes slané až k různým dochucovadlům a bezkofeinovým i kofeinovým nápojům. Vše osobně testováno, v nejvyšší možné bio kvalitě.

6. Přicházím jako klient, který nehledá doplňky stravy ani potraviny, ale zaměřuje se na vnější péči o tělo - KATEGORIE PŘÍRODNÍ KOSMETIKA.

Velká část klientů neřeší jen to, co konzumuje, ale také to, jaké přípravky si nanáší na pokožku a vlasy v čem pere prádlo či jakými výrobky si čistí zuby. Kategorie Přírodní kosmetika a hygiena vás velmi inteligentně navede a protřídí produkty, které odpovídají vašim požadavkům.

7. KATEGORIE OSTATNÍ.

V této kategorii naleznete vše, co se tematicky nevztahuje k předešlým kategoriím. Dárkové poukazy, balíčky, knihy i kuchyňské potřeby či spodní prádlo.

Věříme, že změna, kterou vám v podobě nové kategorizace přinášíme, vnese do vašeho objednávkového procesu zjednodušení a větší profesionalitu. Pokud bychom neměli do velké míry svázané ruce současnou legislativou EU v oblasti povolených zdravotních tvrzení, v mnoha případech bychom vám, našim klientům, podali detailnější informace. Ale bohužel nejsme oprávněni uvádět bližší informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Uvádět nesmíme ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou.

I nadále však funguje naše odborná PORADNA, na kterou se můžete kdykoliv písemně obrátit. Jsme tady vždy pro vás, abychom vám pomohli, Vaše PURAVIA.

76 Zobrazení
Líbilo se